Úvod Novinky Hádzaná: MHK Piešťany zdolali aj Levoču a naďalej kraľujú v nadstavbe

Hádzaná: MHK Piešťany zdolali aj Levoču a naďalej kraľujú v nadstavbe

V siedmom kole nadstavby o 1. až 6. miesto privítali hádzanári MHK Piešťany na domácej palubovke posledný celok Levoču. Družstvo hostí pricestovalo v oklieštenej zostave len zo šiestimi hráčmi do poľa, napriek tomu hostia držali s Piešťanmi dlho vyrovnaný stav a hrala sa pekná hádzaná 웹윤고딕 130 다운로드.

Do 17 movie Lion. min za stavu 5:5 sa domácim nedarila streľba, hostia tak držali krok v zápase až do 20. min do stavu 8:6. Piešťany si potom do konca polčasu postupne vybudovali vedenie 15:10 right base. V druhom polčase pokračovali vo svojom tempe a kráčali za ziskom povinných dvoch bodov. V bráne chytal Šantavý s viacerými výbornými zákrokmi Kakao Mobile. V útoku sa presadzovali najme Minarovský a Boljiešik. Domáci napokon zvíťazili jasne 32:24, pričom do zápasu zasiahli všetci hráči aj brankári Download the 2019 calendar.

Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Vybojovali sme dôležité dva body do tabuľky. Základná zostava dnes odohrala menej minút. Viacerí hráči, ktorí hrávajú menej si dnes zahrali a dali aj góly Tekken Tag Tournament 1 Download. Naša hra nebola optimálna. Prispôsobili sme sa hre súpera avšak hru sme mali vo svojich rukách. Počas celého zápasu sme si udržiavali vedenie 미인심계 다운로드. Hráči si schuti zahrali a treba poďakovať všetkým za predvedený výkon,“ zhodnotil stretnutie tréner Martin Nedorost.

Najbližšie sa hráči MHK Piešťany predstavia doma v sobotu 5.5 osmc 다운로드. o 18:00 h, keď budú hostiť Agrokarpaty Pezinok.

MHK Piešťany – Crows Kosice Levoča 32: 24 /15:10/
Zostava : Javorček, Kapša, Šantavý, Chudý 4 , Minarovský 7, Fejes, Bolješik 5, Sedláček 2, Salvata 1, Bočkay, Kotula 1, Majerník 3, Macek 2, Stano 3, Halo 3, Jaššo 1

Tabuľka po 5 kole nadstavba 1-6

1 토 도우 다운로드. MHK Piešťany 7 7 0 0 218:178 14
2. MHáK Martin 7 4 0 3 213:211 8
3. Košice Crows 7 3 1 3 236:205 7
4. HC Tatran Stupava 7 3 1 3 215:204 7
5 인스타 다운로드. ŠKH Pezinok 7 2 1 4 204:217 5