Úvod Novinky Hádzaná: MHK Piešťany zaútočili na štvrtú priečku – úspešne

Hádzaná: MHK Piešťany zaútočili na štvrtú priečku – úspešne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu 13. marca cestovali hádzanári MHK Piešťany na susedské derby do Topoľčia. V prípade víťazstva mali Piešťanci šancu posunúť sa na štvrtú priečku v nadstavbe hádzanárskej extraligy Free download of BearMix. Útok sa podaril a po výhre 28:26, preskočili práve svojho hostiteľa.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zápas sme začali lepšie a v 11 wet air line. minúte bolo na tabuli skóre 2:6 v náš prospech a zdalo sa, že zápas bude mať podobný priebeh ako zápas v Piešťanoch pred mesiacom, kedy sa nám podarilo jednoznačne zvíťaziť Download the app again. Dôležitosť zápasu však v ďalšom priebehu zväzovala našim hráčom ruky a často sa predbiehali v zahadzovaní vyložených gólovým príležitostí a kopili sme nezvyklo veľa technických chýb Switch rom download. Napriek predvedenej hre a hlavne vďaka pozorne chytajúcemu Michalovi Melušovi však aj takýto výkon stačil na polčasové vedenie 10:15,“ popisuje priebeh Peter Palec z MHK Piešťany 유닉스 다운로드.

Topoľčany v druhom polčase zacítili šnacu na zvrat

Po zmene strán  však Piešťanci pokračovali vo výkone z prvého polčasu a Topoľčany zacítili šancu bodovať powertts. Za 4 minúty znížili na 13:15. Nasledovala fáza zápasu, kde hráči úporne bojovali o každú loptu, pričom sa hosťom darilo udržiavať si 2 – 3 gólový náskok Download Corerrow x4. Domáci ho však bojovným výkonom v 50. minúte znížili na rozdiel jediného gólu ( 21:22 ). „V tejto časti sa však prejavili väčšie skúsenosti a hráčske umenie našich hráčov a umnou hrou sme si postupne vybudovali až päť gólový náskok, ktorý bol pre vývoj zápasu rozhodujúci, a ktorý sa domácim podarilo už len znížiť na konečný rozdiel dvoch gólov,“ uzatvára P 강아지똥 다운로드. Palec.

V stretnutí strelecky explodoval David Michalka, ktorý je na hosťovaní v Piešťanoch z Topoľčian, pričom konto domácich zaťažil 11 gólmi Speedplate offline download. Toto víťazstvo znamená, že Piešťany v tabuľke preskočili  hostiteľa o skóre a názov MHK Piešťany svieti na neuveriteľnom 4. mieste nadstavby o 1 사조영웅전 2003 다운로드. – 6. miesto Slovnaft Handball Extraligy po 7. kole.

 

Nasledujúci zápas hrajú Piešťanci doma 24. marca  o 17:00 s majstrom – Tatranom Prešov. Podarí sa im udržať si pozitívnu zápasovú bilanciu s Tatranom v tejto sezóne, ako jedinému družstvu v lige?

HK AGRO Topoľčany – MHK Piešťany 26:28 (10:15)

Zostava Piešťany: Kapša, Drahovský, Meluš,- Minarovský 1, Bočkay 4, Michalka 11, Salvata, Laho 5, Rakús 2, Szapu, Polakovič 4, Majerník, Kotula, Stano, Halo 1, Jaššo.

TS/red Foto: Marek Bučko

 

REKLAMA