Úvod Novinky Futbalový zápas Piešťany – Dunajská Streda odložili pre Covid-19

Futbalový zápas Piešťany – Dunajská Streda odložili pre Covid-19

REKLAMA
HA PN

Slovenský futbalový zväz (SZF) na základe podozrenia na pozitívny test na Covid-19 v jednom z mužstiev Fortuna ligy odkladá zápasy účastníkov Fortuna ligy v najbližšom kole Slovnaft Cupu na neurčito Truman Show subtitles. Odklad sa týka aj zápasu PFK Piešťany – DAC Dunajská Streda, ktorý bol naplánovaný na stredu 19. augusta.

„Sme z tejto správy smutní, veľmi sme sa tešili itools 다운로드. Verím, že náhradný termín bude známy čo najskôr a verím, že nebudú prijaté drastické obmedzenia, aby si takýto sviatok futbalu mohli užiť aj diváci naplno movie Amur. Zakúpené lístky na zápas zostávajú v platnosti aj na preložený zápas,“ reagoval na rozhodnutie SZF prezident PFK Piešťany Ján Stachura Monster's Kids.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Druhé kolo pohára je na programe počas tohto týždňa v utorok a v stredu, tj. 18. a 19. augusta 2020, a teda zvyšné stretnutia sa odohrajú podľa rozpisu highest quality on YouTube.

SFZ chce týmto krokom predísť prípadnému šíreniu koronavírusu vo fortunaligových tímoch, najmä tých, ktoré hrajú v európskych pohárových súťažiach a zároveň aj v regionálnych kluboch.

Zdroj: Tlačová správa PFK Piešťany

REKLAMA