Úvod Aktuality Letisko uspelo s odvolaním voči vyplateniu odmien vo výške 38-tisíc eur

Letisko uspelo s odvolaním voči vyplateniu odmien vo výške 38-tisíc eur

REKLAMA

Krajský súd v Trnave rozhodol v prospech spoločnosti Letisko Piešťany a kauzu vyplatenia odmien bývalému členovi predstavenstva vrátil na Okresný súd v Piešťanoch smaart 다운로드. Ide o viac než 38-tisíc eur.

„Trváme na stanovisku, že vyplatenie odmien ľuďom, ktorí priviedli letisko na pokraj zániku, je nemorálne, a preto nenárokovateľné 반딧불의 묘 다운로드. Považujeme za nehoráznosť, že pán Krátky si za to pýta viac ako 38-tisíc eur. Je to podľa nás jednoznačne v rozpore s verejným záujmom, a preto sme ďalej odhodlaní brániť majetok župy,“ komentoval vývoj kauzy trnavský župan Jozef Viskupič Reddit mobile.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Odmena bývalému členovi predstavenstva na základe rozhodnutia Krajského súdu v Trnave zatiaľ vyplatená nebude. Vec sa vracia na Okresný súd v Piešťanoch hp8710 다운로드.

Informoval o tom Odbor komunikácie TTSK s tým, že podľa krajského súdu sa okresný súd nedostatočne vysporiadal s argumentáciou právnych zástupcov letiska, ktorá sa týkala najmä „dobrých mravov“ a vec mu vrátil na ďalšie konanie a nové rozhodnutie 윈도우 탐색기 다운로드.

Finančné odmeny si súdnou cestou vymáhajú viacerí bývalí členovia vedenia letiskovej spoločnosti. Vyplácané im neboli niekoľko rokov. Ich celková výška aj s úrokmi z omeškania preto prevyšuje 500-tisíc eur.

-red-

REKLAMA