Úvod Novinky Futbal: V Piešťanoch sa bude hrať TOP liga

Futbal: V Piešťanoch sa bude hrať TOP liga

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najväčšia liga v malom futbale zavíta už do siedmeho mesta na Slovensku! TOP liga po Bratislave, Trnave, Nitre, Komárne, Prešove a Žiline sa bude od nastávajúcej jari hrať aj v Piešťanoch right base.

Aktuálne prebieha registrácia, pričom prihlásiť sa môžu tímy i jednotlivci prostredníctvom online registračného formulára Kakao Mobile. Termín je do 6. marca. Začiatok súťaže je naplánovaný na 18. marca.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

TOP liga je amatérska súťaž v malom futbale určená pre všetkých, ktorý si chcú zahrať malý futbal bez ohľadu na futbalovú výkonnosť, vek, pohlavie, či sociálne postavenie Download the 2019 calendar. Pestrosť ligy spočíva v tom, že každý týždeň máte možnosť nastúpiť proti inému tímu a porovnať tak vaše zručnosti s viacerými protivníkmi. Herný systém je 5+1 s neobmedzeným počtom hráčov na striedanie

TOP ligu hrá v súčasnosti vyše 2200 hráčov vo viac ako 160 tímoch po celom Slovensku. 

Profesionálny servis pre amatérov Tekken Tag Tournament 1 Download!

Všetky zápasy sa odohrajú na umelej tráve v areáli štadiónu PFK Piešťany. Výhodou je možnosť výberu hracieho dňa a hracieho času 미인심계 다운로드. Organizátori garantujú minimálne 9 súťažných zápasov. Po každom zápase si môžete pozrieť videohighlighty s najlepšími akciami, zákrokmi a gólmi osmc 다운로드! Štatistiky, mobilná aplikácia, informačný servis, články, rozhovory po zápase, videá, gól týždňa a iné majú byť samozrejmosťou.

Na konci sezóny budú trofejou a medailami ocenené 3 najlepšie tímy 토 도우 다운로드. Taktiež bude vyhlásený aj najlepší strelec sezóny.

 

Majstrovstvá Slovenska, Liga Majstrov, či reprezentácia Slovenska 인스타 다운로드!

Najlepšie tímy získavajú miestenku na Majstrovstvá Slovenska, odkiaľ je možné kvalifikovať sa na Európsku Ligu majstrov v malom futbale hp unix 다운로드. Pre najlepšie individuálne výkony je tu možnosť prebojovať sa až do reprezentácie Slovenska v malom futbale, pre ktorú sú vrcholom tejto sezóny Majstrovstvá sveta v Austrálií, ktoré sa budú konať v októbri 미확인 다운로드.

Viac informácií vrátane registrácie TU.

-inf-

REKLAMA