Úvod Novinky Futbal: V PFK Piešťany nastala bratská výmena, muži majú nového trénera

Futbal: V PFK Piešťany nastala bratská výmena, muži majú nového trénera

REKLAMA

Michal Krajčovič sa ku dňu 30. júna 2017 vzdal postu trénera mužského A-tímu z dôvodu veľkej pracovnej vyťaženosti. Vo funkcii ho nahradí jeho brat Martin Krajčovič a ako asistent mu bude vypomáhať i športový riaditeľ PFK Cyril Stachura Download the anthem ringtones.

Michal Krajčovič bude naďalej pôsobiť v štruktúrach klubu ako zástupca A-tímu vo výkonnom výbore, ktorého zostáva členom 이프온리 자막 다운로드. „Všetci ľudia v PFK Piešťany mu týmto chceme poďakovať za jeho úlohu pri tvorbe absolútne nového tímu piešťanského mužstva, ktorý nad očakávania prešiel neznámymi vodami ôsmej ligy golden32 다운로드. Rozumieme, že táto činnosť prináša veľkú časovú stratu a obetu na margo rodiny a záľub, no rovnako sa budeme tešiť každej spoločnej chvíle www 드라마 다운로드. A keďže vieme, ako má rád futbal, predpokladáme, že bude medzi nami rovnako často ako doteraz“, povedal manažér PFK Erik Hlavatý, ktorý zároveň praje veľa šťastia novému trénerovi a verí, že bude pokračovať vo víťazných bratových stopách 드래곤 길들이기 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Knebl

Mužský tím PFK Piešťany odohral po troch rokoch kompletnú ligovú sezónu. Náročná úloha vyskladať mužstvo bola zverená práve Michalovi Krajčovičovi 얼티메이커 다운로드. Jeho tím po preradení klubu do najnižšej regionálnej súťaže dominoval, keď v 27 zápasoch nestratil ani jeden bod. V sezóne 2017/18 preto nastúpia v siedmej lige WonderBoy.

MB/TK PFK

REKLAMA