Futbal: Piešťany prehrali s Topoľčanmi 0:3

Hostia začali veľmi aktívne, zatlačili domácich do defenzívy a už v štvrtej minúte v dobrej šanci strieľal Sipos vedľa.

V 13. minúte sa dostal k odrazenej lopte Královič a nádhernou strelou z 18m do šibenice nedal Nemčekovi šancu. Už o dve minúty však Nemček vyrazil nájazd Badinského. Ten ani po zaváhaní Nemčeka netrafil bránku po ideálnej prihrávke Remeňa v 21. minúte V ďalšom priebehu sa domáci snažili o vyrovnanie, no proti dobre organizovanej obrane hostí nemali žiadnu šancu. Naopak v 43. minúte po dlhej prihrávke sa presadil sám pred

brankárom Badinský 0:2. V úvode druhého polčasu sa presadil na hranici šestnástky Gajdoš a strelou k žrdi zvýšil vedenie hostí 0:3. Už o minútu mal príležitosť Gajarský, zo 16 m však veľmi zbrklo zakončil vysoko nad. V 58. minúte videl po 2 ŽK červenú domáci Rusnák. Aj napriek tomu sa piešťanský mladíci snažili aspoň o čestný úspech. Gól Rapavého neplatil pre predchádzajúci faul. V závere mali hostia niekoľko šancí, no dobre chytajúceho Nemčeka už neprekonali. Víťazstvo hostí však bolo úplne zaslúžené.