Úvod Novinky Futbal: Piešťany porazili Trakovice 7:0, Jozef Glos zaknihoval hetrik

Futbal: Piešťany porazili Trakovice 7:0, Jozef Glos zaknihoval hetrik

PFK Piešťany privítali počas víkendu v 8. kole VII. ligy na domácom trávniku tím TJ Družstevník Trakovice. Ofenzívne predstavenie našich futbalistov začal už v siedmej minúte Ján Stachura, ktorý po štandardnej situácii prekonal hosťujúceho brankára Story Box Bible. V päťminútovke medzi 22. až 27. minútou sa naši strelci presadili tri razy po góloch Jozefa Glosa, Martina Gulu a Adama Kusého. V druhom polčase pokračovala kanonáda Piešťancov a po druhom góle Jozefa Glosa a striedajúceho Michala Pazderku vyhrávali Piešťanci už 6:0 헤르미온느 다운로드. V nadstavenom čase dokonal svoj hetrik Jozef Glos, ktorý je s 19. gólmi najlepším strelcom súťaže.

Piešťanskí muži vedú VII Photoshop cs5 uninstalled download. ligu RUBBEX, pričom v siedmych zápasoch nepoznali premožiteľa a so skóre 42:4 nazbierali už 21 bodov. Na druhom mieste je tím ŠK 2011 Pečeňady, priebežnú tretiu priečku drží OŠK Moravany nad Váhom I can't find my house download.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl

„Po neodohratom siedmom kole proti Moravanov nad Váhom sme sa už nevedeli dočkať dnešného zápasu.Od začiatku sme boli aktívni a nebezpeční pre súperovu bránu 경희대학교 소프트웨어 다운로드. Našu aktivitu brzdil len fakt, že Trakovice nemali záujem hrať futbal a pokúšali sa čo najviac kúskovať hru, k čomu napomáhal aj veľmi slabý výkon hlavného rozhodcu Smart Editor 3.0. Naša futbalová kvalita sa však preukázala a po pekných akciách sme strelili sedem gólov. Teší ma aj čisté konto brankára Doda Gulu, ktorý sa prezentoval spoľahlivým výkonom,“ povedal po zápase tréner PFK Piešťany Martin Krajčovič free photos.

8. kolo
Piešťany – Trakovice 7:0 (4:0)
Góly: 7. Ján Stachura, 22., 55., 90. Jozef Glos, 25. Martin Gula, 27. Adam Kusý, 85 보배드림 다운로드. Michal Pazderka

Zostava 8. kola: J.Gula-Valovič (60,Kollár), J.Stachura, Krajčovič, Dadík, Korec (85,Kunic),Doktor,C.Stachura (82,Pazderka), Kusý, Glos(C),M.Gula

-red/PFK Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA