Futbal: Piešťany podľahli Púchovu, zimujú na chvoste tatuľky

Piešťanskí futbalisti odohrali ďalšie kolo tretej ligy v sobotu 2. novembra v Púchove. Na ihrisku bolo od úvodu vidieť, že hrajú posledné dve mužstvá tabuľky.

[singlepic id=46405 w=360 h=285 float=left]Domáci boli o niečo aktívnejší a už v 4. minúte musel zasahovať na dvakrát Nemček. Potom sa osmelili aj hostia, no Hruška vyrazil priamy kop Glosa na roh a o chvíľu nevyužil jeho zaváhanie Gajarský. V 35. minúte prišiel prvý gól, po priamom kope sa hlavou s prispením Greguša presadil Chupáč – 1:0.

Hneď po obrátke mohol vyrovnať Zsolnay, no zo 16 m prestrelil. Na druhej strane sa nepresadil Pilát sám pred bránou. Najväčšia príležitosť hostí na vyrovnanie prišla v 59. minúte. Glos zahral rohový kop priamo na nohu Gajarského, ktorého strelu ešte tečoval Šust, ale Hruška so šťastím loptu kryl.

O päť minút prišiel trest v podobe druhého gólu Chupáča hlavou a o zápase bolo rozhodnuté – 2:0. V 69. minúte už bolo 3:0. Nemček vybehol ďaleko z brány, jeho zlý odkop napodobnil aj Glos a striedajúci Šimáček lobom poslal do siete.

O ďalších desať minút Pilát zoči-voči Nemčekovi nezaváhal – 4:0. Ďalšie 3 šance domácich aj so šťastím zneškodnil Nemček a tak Piešťanci zimujú na chvoste tabuľky.