Úvod Novinky Futbal: Piešťanskí dorastenci privítajú najbližšiu stredu rivalov z Vrbového

Futbal: Piešťanskí dorastenci privítajú najbližšiu stredu rivalov z Vrbového

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tohtoročná jar sa už pomaličky blíži ku svojmu koncu a spolu s ňou aj futbalová sezóna 2015/2016. Ako už mnohí viete, v našom meste síce nemáme mužskú kategóriu futbalového družstva, avšak našimi hlavnými reprezentantmi sú momentálne dorastenci 넥서스5x 유심 다운로드. Práve oni, mladší aj starší dorast, už najbližšiu stredu 1. júna zažijú posledný sezónny zápas v domácom prostredí. Určite príďte naše futbalové talenty povzbudiť 다음 동영상 다운로드.

V spomínanú najbližšiu stredu, privítajú Piešťanci svojich rivalov zo susedného Vrbového, s ktorými zvedú boj o posledné možné body 범죄 도시 다운로드. Dvojzápas začne starším dorastom okupujúcim peknú 6. priečku s výkopom o 15:00 proti MFK Vrbové, ktoré mu „dýcha na chrbát“ zo svojej siedmej pozície 요리인류 키친 다운로드. Mladší dorast zasa po mimoriadne vydarenej sezóne, kedy neprehral od septembra minulého roka zo suverénnej prvej pozície bude v okresnom derby hostiť 6 Go Program Zen. tím tabuľky s výkopom o 17:15.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Práve z dôvodu, že ide o najväčšie okresné derby, by vás chceli zástupcovia dorastencov vidieť na našom futbalovom štadióne, kde ste všetci vítaní spss 한글판 다운로드. Príďte podporiť našich chalanov, ktorí si to po všetkej tej drine jednoznačne zaslúžia.

-lt/Tomáš Blahuta-

REKLAMA