Futbal: Piešťanci začali novú sezónu víťazne

Futbalisti PFK Piešťany vstúpili do novej sezóny víťazne. V zápase 1. kola III. ligy porazili Púchov na jeho trávniku 1:0. Po minuloročnom trápení, keď Piešťanci ligu iba horkoťažko dohrali a museli pomáhať aj dorastenci, aby bol na ihrisku vôbec dostatočný počet hráčov, sa snáď blýska na lepšie časy.

_mg_9029[1]Na prvý zápas okrem Piešťancov Jozefa Glosa, Matúša Nemčeka, Mária Šústa, Petra Hornáka a Tomáša Ondera, nastúpili aj posily, ktoré prišli na hosťovanie. Z Nitry posilnili piešťanský káder Adam Halaji, Marek Hrnčár, Denis Čery, Róbert Oravec. Erik Hrnčár prišiel z Alekšiniec, Peter Valla z Trenčína, Jozef Jelšic z Palárikova a Miroslav Tanáč z Púchova.
Jediný gól zápasu strelil Jozef Jelšic svojmu materskému klubu v 86. minúte zápasu a o minútu neskôr si vyslúžil aj jedinú žltú kartu.
Piešťanci sa doma predstavia v sobotu 9. augusta o 17:00 h, keď privítajú Gabčíkovo.
Autor: th Ilustračné foto: th