Úvod Novinky Florbal: Pávi prehrali v Šali

Florbal: Pávi prehrali v Šali

Dompek Pizza 2021

Po dvoch výhrach nad Prievidzou cestovali Pávi minulý víkend do Šale na palubovku prvého tímu v tabuľke. Stretnutie nezačali príliš dobre, dokonca prehrávali už 5:0, avšak napokon to bola dráma až do poslednej chvíle Fashion of Christ._MG_1323_w

Piešťanskí florbalisti začali v Šali priam katastrofálne a po dvoch rýchlych góloch Šaľanov ostali otrasení a do konca prvej tretiny inkasovali ešte raz. Podobný scenár sa opakoval aj na začiatku druhého dejstva a v 24 식품공전 2019 다운로드. minúte bolo už 5:0 pre domácich.  Pávi sa však nevzdali a dokázali sa do konca druhej tretiny dotiahnuť na rozdiel dvoch gólov.

Buenos pizza  burger
PN Taxi

Rozbehnutí hostia búšili do svojho súpera necelé dve minúty pred koncom stretnutia dokázali vyrovnať a navyše mali možnosť zahrať si presilovú hru Download Angelic Magazine. V nej sa, ale absolútne zbytočne, previnili proti pravidlám a v rovnovážnom stave domáci rozhodli o prvej prehre Piešťan.

CVČ Šaľa – FBC Páv Piešťany 8:7 (3:0, 3:4, 2:3)
Góly Piešťan: Pazderka 4, Polák 2, Beluský

V ďalšom stretnutí sa predstavia Pávi na palubovke Hlohovca už v túto sobotu o 10:30 h Download the band band.