Úvod Šport Florbal: Dorastenci FBC Páv Piešťany ako vicemajstri Ligy Západ postúpili na majstrovstvá...

Florbal: Dorastenci FBC Páv Piešťany ako vicemajstri Ligy Západ postúpili na majstrovstvá Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dorastenci florbalového klubu Páv Piešťany vicemajstrami Ligy Západ svg 이미지 다운로드. Zároveň tak Piešťanci postúpili na majstrovstvá Slovenska, medzi osmičku najlepších slovenských tímov. Rozhodlo sa až v poslednom nervydrásajúcom dueli, v ktorom florbalisti od Váhu remizovali s Nitrou 윈도우 curl 다운로드.

V záverečný hrací deň florbalovej Ligy Západ v sezóne 2018/2019 mali Piešťanci všetko vo svojich rukách hd 영화 다운로드. Potrebovali minimálne jednu remízu na zabezpečenie si dostatočného bodového zisku. V prvom zápase však na lídra ligy 1. FBC Trenčín nestačili a prehrali 4:13 매도소녀 다운로드. V poslednom stretnutí tak jednoznačne museli bodovať s ŠK Slávia SPU DFA Nitra, priamym konkurentom v boji o druhé miesto a postup.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prvý gól stretnutia vsietila Nitra 첵 무료 다운로드. V úvodnej tretine to bol zároveň jediný presný zásah. V druhom dejstve sa Piešťancom podarilo v šiestej minúte vyrovnať, keď trestné strieľanie premenil Adam Kišš 언차티드3 다운로드. Nitra sa však v 16-tej minúte opäť ujala vedenia. Po dvoch tretinách tak bol stav 2:1 v jej prospech. V poslednej dvadsaťminútovke to už bola hra nervov so šťastnejším koncom pre FBC Páv Piešťany 마스터캠 x9 다운로드. Štyri a pol minúty pred koncom stretnutia sa Adamovi Kiššovi podarilo vyrovnať a v nervóznom závere už ďalší gól nepadol. Záverečný výsledok 2:2 znamenal pre Piešťancov zisk druhého miesta v lige a postup na majstrovstvá Slovenska Wizard of Legends.

-th- Foto a video: FBC Páv Piešťany

REKLAMA