Úvod Novinky FBC Páv Piešťany oslavuje. Florbalisti majú aj novú hymnu

FBC Páv Piešťany oslavuje. Florbalisti majú aj novú hymnu

REKLAMA

Piešťanský florbalový klub FBC Páv Piešťany oslavuje piate výročie od oficiálneho založenia a dvanásť rokov florbalu v Piešťanoch 슈가맨3 음원 다운로드. Pri tejto príležitosti vznikla nová hymna klubu aj vynovené logo a komunikácia. Klub v nadchádzajúcej sezóne prihlásil do ligových súťaží tímy vo všetkých kategóriách 카라 스텝 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Hymna s názvom My sme Páv spracoval raper  Róbert Juríček z Piešťan, alias Bio Rodrigez mp3 blank. Hudba je z dielne Abe Beats, jedného z najznámejších slovenských producentov, ktorý funguje v H16.  Klip k videu vyrobila Bona Publica, strih mal na starosti Lexis Production, svetlá ihshtg a okrem Bio Rodrigeza v ňom samozrejme účinkujú predovšetkým hráči piešťanského klubu.  „Za pomoc ďakujeme aj Mestu Piešťany za promptné zapožičanie piešťanskej zástavy – štandardy a zároveň Miroslavovi Nerádovi za zapožičanie priestorov v Diplomat Aréne na natáčanie zdarma,“ hovorí Matúš Kromholc, prezident FBC Páv Piešťany 레알팜 게임 다운로드.

Počas leta pripravil klub pre mládež  viac ako 40 ranných tréningov na hokejbalovom ihrisku v mestskom parku. Do ligy v nasledujúcej sezóne prihlásili Pávi kompletne všetky kategórie, čo znamená, že všetky deti od 6 rokov budú hrať slovenskú florbalovú ligu 인벤터 2014 다운로드. Klub tak bude mať po prvýkrát,  kompletnú mládežnícku základňu v súťaži. Juniorov túto sezónu čaká baráž o juniorskú extraligu a muži zabojujú o postup do 1 linux mint 다운로드. ligy. Ak sa im to podarí, bude sa v  Piešťanoch hrať opäť celoslovenská florbalová súťaž.

K hymne aj nové logo

 

„Pri príležitosti 5 windows server 2012 r2 language pack. narodenín a taktiež roka úspešnej práce s mládežou na plné obrátky, spustenia všetkých kategórií, absolvovania množstva mládežníckych turnajov a postupne prichádzajúcich individuálnych, či tímových úspechoch, predstavujeme verejnosti upgrade nášho loga 탐식의 재림 다운로드. Rozvrhnutie loga je efektívnejšie pre naše ďalšie aktivity. Celá  sezóna sa ponesie v rámci hesla My sme Páv, pričom celé naša komunikácia je rovnako označená hashtagom – nakoniec aj naša hymna nesie taký názov,“ dodáva Matúš Kromholc Jaehan Foreigner.

-red- Grafika: FBC Páv Piešťany

REKLAMA