Úvod Šport „Diaľkoplavci“ ŠPK Kúpele Piešťany priniesli z MS osem medailí

„Diaľkoplavci“ ŠPK Kúpele Piešťany priniesli z MS osem medailí

Michaela Mosná (uprostred)
REKLAMA

V piatok 14. februára sa na Pasienkoch v Bratislave uskutočnili majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní na 50 m bazéne 2020. Na majstrovskom podujatí sa zúčastnilo celkovo 156 účastníkov z 24 klubov 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드.

Zľava – Kristína Királová a Lucia Slámová

Športový plavecký klub Kúpele Piešťany na nich reprezentovalo 20 pretekárov Download acronis backup. Podarilo sa im vybojovať 8 medailových umiestnení , z toho päť majstrovských titulov, čím v hodnotení klubov obsadili druhú priečku Download adventure games.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Najúspešnejšími plavcami podujatia boli naši Olívia Ana Špláková – Zmorová kategória 14-15 ročné a  Filip Lányi kategória 16- 17 roční Steam download again. . Obaja vyhrali svoje kategórie na 5 km a zaplávali ako juniori najkvalitnejšie výkony majstrovstiev spomedzi všetkých účastníkov. Tak isto sa obom podarilo splniť limit na majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní 2020 v izraelskom Eilate, ako aj majstrovstvá sveta juniorov na Seychelských ostrovoch vo Viktórii 3dp chip net 다운로드. Lányi zaplával aj limit na seniorské majstrovstvá Európy DP v Budapešti.

Medzi 10 ročnými dievčatami brali zlato a striebro na 1000 m trati naše Kristína Kiralová a Lucia Slámová  신촌좀비만화 다운로드. Medzi 11 ročnými dievčatami sa stala víťazkou taktiež na 1000 m trati Michaela Mosná. Medzi 14- 15 ročnými žiakmi sa darilo na 5 km Patrikovi Tapušíkovi, keď si vyplával bronzovú medailu without Baidu. V kategórii žiačok sa po bojovnom výkone umiestnila na 5 km trati na striebornom stupienku Lea Chromiaková.

V kategórii nad 50 rokov na 3 km vyhral svoju disciplínu Pavel Škodný 기어 vr 우동 다운로드.

V disciplíne 5 km 16- 17 ročných juniorov sa podarilo vyplávať Lukášovi Kunicovi nepopulárne štvrté miesto , ale kvalitným časom splnil limit do juniorskej reprezentácie Slovenska v DP scanner app. Na poste zemiakových medailí sa po pekných výkonoch umiestnili dievčatá Veronika Luciaková a Katarína Lopatková.

Všetci zástupcovia ŠPK Kúpele Piešťany bojovali a podali potešujúce výkony potvrdzujúce úspešnú zimnú prípravu.

Radoslav Suchánek  Foto: Vaňo SPF

REKLAMA