Úvod Šport „Diaľkoplavci“ ŠPK Kúpele Piešťany priniesli z MS osem medailí

„Diaľkoplavci“ ŠPK Kúpele Piešťany priniesli z MS osem medailí

Michaela Mosná (uprostred)

V piatok 14. februára sa na Pasienkoch v Bratislave uskutočnili majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní na 50 m bazéne 2020. Na majstrovskom podujatí sa zúčastnilo celkovo 156 účastníkov z 24 klubov 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드.

Zľava – Kristína Királová a Lucia Slámová

Športový plavecký klub Kúpele Piešťany na nich reprezentovalo 20 pretekárov Download acronis backup. Podarilo sa im vybojovať 8 medailových umiestnení , z toho päť majstrovských titulov, čím v hodnotení klubov obsadili druhú priečku Download adventure games.

Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

Najúspešnejšími plavcami podujatia boli naši Olívia Ana Špláková – Zmorová kategória 14-15 ročné a  Filip Lányi kategória 16- 17 roční Steam download again. . Obaja vyhrali svoje kategórie na 5 km a zaplávali ako juniori najkvalitnejšie výkony majstrovstiev spomedzi všetkých účastníkov. Tak isto sa obom podarilo splniť limit na majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní 2020 v izraelskom Eilate, ako aj majstrovstvá sveta juniorov na Seychelských ostrovoch vo Viktórii 3dp chip net 다운로드. Lányi zaplával aj limit na seniorské majstrovstvá Európy DP v Budapešti.

Medzi 10 ročnými dievčatami brali zlato a striebro na 1000 m trati naše Kristína Kiralová a Lucia Slámová  신촌좀비만화 다운로드. Medzi 11 ročnými dievčatami sa stala víťazkou taktiež na 1000 m trati Michaela Mosná. Medzi 14- 15 ročnými žiakmi sa darilo na 5 km Patrikovi Tapušíkovi, keď si vyplával bronzovú medailu without Baidu. V kategórii žiačok sa po bojovnom výkone umiestnila na 5 km trati na striebornom stupienku Lea Chromiaková.

V kategórii nad 50 rokov na 3 km vyhral svoju disciplínu Pavel Škodný 기어 vr 우동 다운로드.

V disciplíne 5 km 16- 17 ročných juniorov sa podarilo vyplávať Lukášovi Kunicovi nepopulárne štvrté miesto , ale kvalitným časom splnil limit do juniorskej reprezentácie Slovenska v DP scanner app. Na poste zemiakových medailí sa po pekných výkonoch umiestnili dievčatá Veronika Luciaková a Katarína Lopatková.

Všetci zástupcovia ŠPK Kúpele Piešťany bojovali a podali potešujúce výkony potvrdzujúce úspešnú zimnú prípravu.

Radoslav Suchánek  Foto: Vaňo SPF