Úvod Šport Deti a rodičia z ŠK Kajak Moravany si zmerali sily na Family...

Deti a rodičia z ŠK Kajak Moravany si zmerali sily na Family Cupe

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Víkendovú prestávku medzi pretekmi v druhej polovici júla využili deti z klubu ŠK Kajak Moravany nad Váhom na zorganizovanie už tradičného klubového podujatia pod názvom Family Cup 창세기전 3 다운로드.

Tento deň patril deťom a rodičom, ktorí mali chuť si zmerať svoje sily v rôznych disciplínach, ktorými boli plávanie, paddleboard, canoe C2 pre rodičov i kombinácia dieťa/rodič, v K1 sa predviedli pretekári z domáceho klubu, do K2 zasadli deti s rodičmi 카페음악 mp3 다운로드. Zaujímavá bola aj disciplína kajak bez pádla, kde okrem stability museli deti predviesť i silu v rukách.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po skončení súťažných disciplín boli deti a rodičia odmenení na stupňoch víťazov 엑셀 2007 무료 다운로드. Celkovou víťazkou, po sčítaním všetkých bodov sa stala Jana Pernischová.

Pre všetkých zúčastnených bolo pripravené občerstvenie – guláš, kofola, rôzne koláčiky a slané dobroty, dalo sa grilovať travel guide.

Touto cestou chceme poďakovať všetkým deťom, ktoré túto akciu zabezpečovali – od vytvorenia časového harmonogramu s online rozpisom a výsledkami až po rozhodcov, ktorí bedlivo sledovali nielen štart ale aj cieľ epic pen.

ŠK Kajak Moravany

REKLAMA