Úvod Novinky Ďalší úspech piešťanského rugby – Mini Rugby Piešťany

Ďalší úspech piešťanského rugby – Mini Rugby Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pred derby zápasom Respect Extraligy v sobotu 25. marca sa medzi 1. RC Slovanom Bratislava a RC Spartak Trnava sa odohral turnaj detí Justice League. Zúčastnili sa na ňom hráči z Trnavy, Bratislavy a historicky po prvý krát aj z Piešťan. Na turnaji sa predstavili dve vekové kategórie detí U8 a U12 wix image. Mladí Piešťanci sa zapojili do oboch kategórií.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Príjemné slnečné počasie napovedalo, že sobota bude ako stvorená na rugby 그라운드 컨트롤 다운로드. V areáli Slávie v Trnave sa celkovo zišlo päť družstiev z troch slovenských miest. Najskôr na zmenšené ihrisko nastúpili najmenší rugbysti v kategórií do 8 rokov baretail. Súperom piešťanských Mini-rugbystov boli rovesníci zo Slovanu Bratislava. Celkovo sme odohrali dva skvelé polčasy, kde naši chlapci predviedli svoju bojovnosť, tímového ducha a obrovskú dávku nadšenia pre hru society poster template.

„Aj vďaka CVČ Ahoj Piešťany sme mohli počas celej zimy trénovať v telocvični. Po niekoľkých mesiacoch sme konečne vybehli na ihrisko a chlapci ukázali, čo všetko sme sa doposiaľ naučili 윈도우10 블루투스 드라이버 다운로드. Chlapci si odohrali svoje prvé zápasy, na ktoré budú spomínať celý život. Som nesmierne hrdí na každého jedného mladého rugbystu, pretože do zápasov dali maximum, ale najmä srdce WhaleY. Dominovali sme v oboch kategóriách, ale podstatné je, že si chlapci konečne zahrali a tešili sa z hry. Veľká vďaka patrí rodičom, ktorí vytvorili perfektnú divácku kulisu,“ vyjadril sa k Mini-rugby tréner Filipa Kráľa 유심 강제 다운로드.

Po zápase U8 nasledoval turnaj v kategórií do 12 rokov mysql toad 다운로드. Do turnaja sa zapojili takisto naši starší Mini-rugbysti. Najskôr sa odohral zápas medzi deťmi Slovana a Spartaka, potom nasledovali naše zápasy proti Slovanu a následne proti Trnave nwc 2.75a 다운로드. V prvom zápase sme pôsobili mierne zaskočene, keďže sa jednalo o náš prvý zápas. Avšak po prvých skládkach a prienikoch sme sa upokojili a hrali si slušné žiacke rugby. Predviedli sme niekoľko pekných akcií, nebáli sme sa útočiť a viackrát sme dokonca nahrávali v kontakte tzv. offloadom.

Za Mini-rugby Piešťany nastúpili:
Daniel Valek, Alex Bartovic, Jerguš Brickman, Jakub Varga, Daniel Nemec, Dávid Drobný, Dominik Košťál, Jakub Rusnák, Marek Bača a Matej Stano.

-RUC Piešťany-

REKLAMA