Úvod Aktuality Hrozivo vyzerajúca dráma v Hlohovci skončila úsmevne

Hrozivo vyzerajúca dráma v Hlohovci skončila úsmevne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia rozbehla vo štvrtok 23. marca v okolí Hlohovca rozsiahlu pátraciu akciu, dôvodom boli informácie o mužovi, ktorý sa správal podozrivo blender 3d. Skupina mladých ľudí totiž oznámila, že na železničnú stanicu viezli štyridsiatnika, ktorý tvrdil, že vykonal nejaký hrozný skutok. V blízkosti Váhu krátko predtým počuli krik pripomínajúci detský plač a zvuk pádu do vody Jojo's Bizarre Adventures comic. V piatok 24. marca pátranie pokračovalo aj za súčinnosti vrtuľníka Ministerstva vnútra Slovenskej republiky a iných záchranných zložiek. Muž sa v popoludňajších hodinách sám prihlásil na polícii, pričom celý prípad má úsmevnú dohru. 

Podľa informácií zverejnených na portále tvnoviny.sk má celý prípad nečakané vyvrcholenie Jumping free download. Podozrivé zvuky, ktoré sa ozývali v blízkosti Váhu súviseli s romatickými chvíľami, ktoré prežíval muž so svojou známosťou. Po následnej hádke skončila síce dotyčná dáma vo vode, ale za podstatne menej dramatickejších okolností, ako sa zdalo. Polícia v súvislosti s prípadom upozorňuje, že nahlásenie podozrivého konania a občianska angažovanosť je vždy lepšia ako ignorácia situácie, ktorá by mohla skončiť tragédiou Linux ftp folder.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Mladým mužom sa na celej situácii zdalo niečo podozrivé a rozhodli sa správne, keď vec nahlásili na políciu. Polícia musí každý podnet preveriť a zákonným spôsobom sa ním zaoberať. Vždy je správne, ak občania podozrivé veci nahlásia 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Môže ísť napríklad o pohyb podozrivých osôb v ich okolí. Aj keď sa nemusia ešte ničoho dopustiť, tým že polícia osoby skontroluje, má k dispozícii ich totožnosť Silicon Valley Season 4. Zároveň sa tým môže predísť protiprávnemu konaniu, čo je vždy lepšie, než keď už je trestný čin alebo priestupok spáchaný. Polícia občiansku všímavosť k svojmu okoliu víta,“ uviedla k prípadu Martina Kredatusová, vedúca oddelenia komunikácie a prevencie KRPZ v Trnave keynote version.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave//Foro: vv-

REKLAMA