Úvod Novinky Cyklistika: Metelka v stíhačke po tretí raz majstrom sveta

Cyklistika: Metelka v stíhačke po tretí raz majstrom sveta

REKLAMA

Cyklistovi Jozefovi Metelkovi sa podarilo naplniť svoj sen. Po tretí raz za sebou je majstrom sveta v stíhačke. V sobotu 19. marca v deň svojich menín si dal na Majstrovstvách sveta zdravotne hendikepovaných cyklistov na dráhe v talianskom Montichiari v kategórii C4 najkrajší darček 애프터스쿨 뱅 다운로드. Navyše 4 km zašiel za 4 minúty 26 sekúnd, čím vylepšil svoje osobné maximum.

metelka zlatoan fafaf

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Pre toto to robíme 내부자들 오리지널 다운로드. Zlatý hetrik so zlatom a striebrom. Ďakujem za podporu, priania a gratulácie,“ tešil sa po dokončení preteku pretekár pochádzajúci z Piešťan 프렌즈 전시즌 다운로드. Vo štvrtok na úvod majstrovstiev sveta vybojoval striebro na pevnom kilometri. Tomu už niekoľko rokov kraľuje Angličan Joudy Cundy. Podobne však kraľuje Jozef Metelka v stíhačke Download avplayer. Na majstrovstvách svete nenašiel vo svojej kategórii žiadneho premožiteľa v roku 2014 v Mexiku, v roku 2015 v Holandsku, ani v tomto roku v Taliansku 패션시티 mr 다운로드.

Dnes čaká Jozefa ešte disciplína scrath a potom v pondelok, ak stihne, doma v Piešťanoch vyhlásenie najlepších športovcov minulého roka 해피 메리 다운로드. Po výborných výsledkoch, keď si upevnil prvenstvo so svetovom rebríčku UCI na dráhe, sa môže už sústrediť na prípravu na paralympiádu.
-th- Foto: FB Jozefa Matelku

REKLAMA