Úvod Šport Cyklistika: J. Metelka vyhral časovku na svetom pohári paracyklistov v Taliansku

Cyklistika: J. Metelka vyhral časovku na svetom pohári paracyklistov v Taliansku

REKLAMA

Cyklista Jozef Metelka pridal do svojej zbierky v piatok (5.6.) na Svetom pohári paracyklistov na ceste ďalšie víťazstvo. Na trati dlhej takmer 27 kilometrov nenašiel v talianskom Maniagu žiadneho premožiteľa s3 데이터 다운로드.

metelka taliansko wPočasie v Taliansku bolo horúce a trať podľa Jozefa Metelku skvelá 오버쿡 다운로드. Hneď na začiatku čakalo cyklistov stúpanie a potom krátky zjazd a množstvo technických pasáží.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Piešťanského pretekára postretol zmätok na štarte a záver v jeho podaní tiež nebol optimálny 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Pred cieľom ho zmietli brány a takmer zastavil príliš skoro, napriek tomu mu zlato neušlo. Jeho víťazný čas bol 36:27:20, druhý Thomas Schäfer zaostal o 19 sekúnd a tretí Jiří Bouška o 25 sekúnd Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black.

Dnes ráno sa Jozef Metelka  postaví na štart hromadných cestných pretekov. Po skončení podujatia sa slovenská výprava presúva do Švajčiarska, kde sa v dňoch 14.-16 아이폰 펌웨어 다운로드. júna uskutoční ďalšie kolo svetového pohára.

Oba svetové poháre sú pre paracyklistov veľmi dôležité z pohľadu kvalifikácie na paralympijské hry v Riu 2016 두둥실 내 새끼 다운로드.

-th- Foto: FB

REKLAMA