Úvod Šport Cyklista Jozef Metelka medzi TOP desiatkou Slovenska

Cyklista Jozef Metelka medzi TOP desiatkou Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanský rodák, Jozef Metelka sa napriek svojmu handicapu umiestnil na Majstrovstvách Slovenska a Česka v cestnej cyklistike, ktoré sa konali minulý víkend v Žiline, na 4 NationwideBlade. mieste v piatkovej časovke a v nedeľu v cestných pretekoch s hromadným štartom aj pri konkurencii Petra Sagana a zdravých pretekárov skončil ako desiaty Slovák Download the Android Studio sdk.

11058562_399399223578787_6223607524426079748_nNa bronzovú medailu mu pritom v časovke chýbala minúta a tri sekundy, o ktoré prišiel do cieľa skôr Patrik Tybor Download the dailymotion video. Podľa jeho vyjadrenia na www.mtbiker.sk mu nepomohlo, že pred cieľom zle zabočil a chýbala mu tiež časovkárska kombinéza, ktorú mu organizátori nedovolili obliecť omvs 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čo sa týka nedeľných cestných pretekov,  hovorí niekoľkonásobný víťaz pretekov svetového pohára paracyklistov, že to bola riadna mela a je veľmi rád za dosiahnuté umiestnenie: „Bolo nás tam všetkých okolo 180 Jeju Gothic Download. Lialo tak, že som nemohol mať ani okuliare, lebo som cez ne nevidel. Keď som si ich dal dolu, tak mi zasa tiekla voda do očí. Ľudia okolo mňa padali ako hrušky, mal som šťastie, že som zostal na biku 페인터 12 다운로드. Keď nás, ale zostalo menej, zlepšilo sa to, tak sme ťahali, ako sa len dalo.“

-inf-, foto: FB Jozef Metelka

REKLAMA