Úvod Novinky Chcete byť súčasťou Slovakmana? Organizátori hľadajú dobrovoľníkov

Chcete byť súčasťou Slovakmana? Organizátori hľadajú dobrovoľníkov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už o necelý mesiac budú Piešťany opäť hostiť medzinárodné majstrovstvá Slovenska v dlhom triatlone. Dôležitou súčasťou podujatia sú organizátori-dobrovoľníci Download code 128 fonts. Bez ich pomoci by bolo veľmi náročné zabezpečiť všetko pre zdarný priebeh akcie. Organizátori Slovakmana sa preto obracajú na všetkých, ktorí majú vášeň pre šport a chuť priložiť ruku k dielu 맥 vmware 다운로드.

mg_9753[1]Hlavnou úlohou dobrovoľníkov počas soboty 6 미교 좋니 다운로드. augusta je pomoc s obsluhou na občerstvovacích staniciach. V horúcom augustovom počasí, ktoré opakovane vládlo pri predchádzajúcich ročníkoch, je pitný režim a osviežovanie pre pretekárov priam životnou nutnosťou h-able 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dobrovoľníci robia veci bez nároku na odmenu, avšak dostanú tričko, jedlo, pitie i ubytovanie v Piešťanoch, a popri tom môžu získať novú skúsenosť a spoznať zaujímavých ľudí inner part.

Ak sa chcete pridať stačí vyplniť dotazník na tomto linku. Organizátori sa do troch dní ozvú telefonicky pre dohodnutie detailov a riešenie individuálnych otázok Download Blue Note.

-red- Foto: th a mp

REKLAMA