Úvod Novinky Bowling: Pohár primátora vyhrali Brooklyn Style

Bowling: Pohár primátora vyhrali Brooklyn Style

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Bowling Center Victoria oslávilo v sobotu 10. júna desať rokov existencie. Okrem zábavy a osláv na tanečnom parkete, bolo súčasťou výročia aj zápolenie O pohár primátora roll shop. Ten získalo mužstvo Brooklyn Style, ktoré zvalilo 3723 kolov.

Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev 공유기 펌웨어 다운로드. Hráči odohrali sedem hier, pričom po každej si tímy vymieňali dráhy. Víťazom sa stalo to družstvo, ktoré zhodilo najviac kolov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prvenstvo vybojovali Brooklyn Style s 3723 zvalenými kolmi bitbucket 소스. Druhé Ratnovce zaostali o 42 kolov, celkovo ich teda zhodili 3681. Súbor o dvojku turnaja bol veľmi tesný. Tretí Pivkári totiž zvalili 3679 kolov, takže rozdiel medzi striebornou a bronzovou priečkou bol len 2 koly 봉신연의 다운로드.

Na štvrtom mieste sa umiestnil tím Platan (3646), na piatom Smile Team (3211), na šiestom Bowling Team (3203), na siedmom Bowlers in Pijamas (3161) a na ôsmom SPŠE (2558) 82년생 김지영 pdf.

Ceny víťazom odovzdal viceprimátor Martin Valo. Rovnako boli odovzdané i ceny vyžrebovaným výhercom, ktorých vstupy od apríla sa zbierali v osudí Welcome2Life Download. Napokon na záver turnaja potešila torta k 10. výročiu centra.

REKLAMA