Úvod Novinky Bežci si zmerajú sily na trati Srdiečko – Chopok na počesť Vlada...

Bežci si zmerajú sily na trati Srdiečko – Chopok na počesť Vlada Plulíka

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

V poslednú septembrovú sobotu sa uskutoční už deviaty ročník Memoriálu Vlada Plulíka, ktorý sa beží na šesťkilometrovej trati s prevýšením 800 m na trati zo Srdiečka na Chopok 인텔리j 무료 다운로드. Na tomto podujatí sa každoročne zúčastňujú pretekári zo Slovenska i zo zahraničia, rodina a priatelia Vlada Plulíka, aby si pripomenuli jeho pamiatku 수능 영단어 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Preteky v hlavnej kategórii sa uskutočnia v sobotu 30 아이리스 17 다운로드. 9. so  o 11:00 h od hotela Srdiečko. Novinkou budú detské behy, kde si malí pretekári zasúťažia na trati dlhej 200 – 500 m, pričom štart tejto kategórie je o 10:00 easeus todo backup. Prví pretekári v hlavnej kategórii by mali na vrchol Chopku vybehnúť  zhruba za 50 minút. Zaregistrovať sa môžete vopred elektronicky, ale registrovať sa bude dať aj na mieste Seongnam City Health Center. Podrobnejšie propozície podujatia nájdete tu ghost32.

Kto bol Vlado Plulík?
Ľudia si ho pamätajú ako bežca, bikera, freeride lyžiara,
i horolezca. Je autorom mnohých prvovýstupov, hodnotných prelezov technických ciest a reťazoviek vo Vysokých Tatrách movie inception. Obdržal viacero ocenení za Výstupy roka Slovenského horolezeckého spolku JAMES.
V roku 1998 stál na vrchole Mount Everestu (8848 mnm), kam vyliezol cestou zo severu bez použitia umelého kyslíka a v roku 2008 vystúpil na vrchol Gašerbrumu alpským štýlom drama good guy. Zo svojich horolezeckých športových podujatí si však najviac cenil zimný a letný sólo nonstop prelez hlavného hrebeňa Vysokých Tatier.
Od 26 Flash download. júna 2008, keď nezostúpil z Broad Peaku (8024 mnm), je nezvestný.

-red-  Ilustr. foto: www.dmartincova.com

REKLAMA