Úvod Šport Beh okolo hradu Tematín s nádhernými výhľadmi a pre deti so štartom...

Beh okolo hradu Tematín s nádhernými výhľadmi a pre deti so štartom zdarma

REKLAMA
Knebl

Už 6. ročník Behu okolo hradu Tematín je naplánovaný na nedeľu 12. mája. Štartovať sa bude o 13.30 h z obce Lúka (okres Nové Mesto nad Váhom) a pre bežcov je pripravená 14,5 km dlhá trasa s miernejším, ale dlhším stúpaním War Thunder download.

Preteky povedú okolo hradu, kde obyvatelia podľa povesti kedysi bojovali s drakom a chytili ho do pasce Little Princess Sofia. Na hrade po ňom ostalo len prepadlisko. Bežci sa popasujú s prevýšením 470 metrov. Trasa povedie okolo Ihelníka, ale naň sa bežať nebude, pôjde sa len popri po zvážnici na hrad Tematín a potom po značke späť do Lúky 설레임 에디션 다운로드. Je to krásny uzatvorený okruh s výhľadmi, borovicovým lesom a úzkymi rozprávkovými chodníčkami.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Pre víťazov v jednotlivých kategóriách sú pripravené vkusné trofeje it now. Súčasťou štartovného bude nápoj a chutné rizoto po pretekoch a občerstvenie počas preteku na hrade Tematín. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí pamätné medaile a ceny v tombole – každý pretekár dostane pri registrácii tombolový lístok a lístok na jedlo a nápoj 컴바둑 다운로드.

Deti si môžu zasúťažiť na 200 a 800 metrovom okruhu pri Obecnom úrade. Sú pre ne pripravené ceny a takisto medaile. Účasť pre deti je zdarma Stream download.

Parkovanie je možné priamo pri štarte pri Obecnom úrade Lúka.

Registrácia prebehne v Obecnom úrade obce Lúka od 11.00 do 13.15 h masterpiece image. Viac informácii ako aj mapku trate, propozície a kontakt nájdete na www.horskybeh.sk alebo www.beh.sk thermometer. Informácie o pretekoch: janka.benacka@gmail.com.

-inf-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba