Úvod Šport Basketbal: Víťazná séria Čajok skončila. Na majstrovský Ružomberok nestačili

Basketbal: Víťazná séria Čajok skončila. Na majstrovský Ružomberok nestačili

V sobotnom extraligovom šlágri Piešťanské Čajky nestačili na majstrovský MBK Ružomberok, ktorému na domácej palubovke Diplomat arény podľahli 63:71 Should download.

Repríza minuloročného finále bola od začiatku vyrovnaná a družstvá si nič nedarovali 토이스토리1 한글자막 다운로드. Hostky viedli po prvej štvrtine 21:17, no Čajky dokázali do polčasu otočiť stav a na prestávku šli s trojbodovým vedením 33:30. Nástup do druhej polovice Piešťankám nevyšiel a celkovo ju prehrali 8:19, čím si hostky vypracovali pred poslednou časťou osembodový náskok 49:41 numerical point. Čajky však dotiahli skóre a pár minút pred koncom dokonca o bod vyhrávali. V závere však Ružomberok opäť Čajkám odskočil a dotiahol zápas do víťazného konca 소주한잔 mp3 다운로드.

Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici
Knebl

Ďalší domáci zápas čaká piešťanské basketbalistky už v stredu 11. decembra, keď v Stredoeurópskej lige CEWL privítajú na domácej palubovke český tím Slovanka MB Unity ftp download.

Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok 63:71 (17:21, 33:30, 41:49)

Piešťanské Čajky: Hamilton-Carter 15, January 12, Deptová 3, Hašková 2, Mihaljevičová 2 (Kuniecová 18 / 3 trojky, , Dovčíková 4, Lubin 7, Tadić) 쿼티 키보드 다운로드. Tréner: R. Kucsa.

MBK Ružomberok: Turudić 17, Mištinová 17 / 3 trojky, Williams 9, Yatskovets 5, Dudášová 6 (Moravčíková 8, Kelčíková 8, Havranová 3) 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Tréner: J. Suja.

TH: 14/10 – 15/12. Trojky: 6 – 5. Fauly: 21 – 22. Divákov: 560. Rozhodovali: Doušek, Turčin, Cibulka. Štvrtiny: 17:21, 16:9, 8:19, 22:22 킹아서 제왕의검 다운로드.