Úvod Novinky Basketbal: Slovenky napriek domácej prehre s Maďarkami postupujú na Majstrovstvá Európy

Dompek Pizza 2021

Slovenská ženská basketbalová reprezentácia odohrala v stredu 23. novembra v Piešťanoch posledný kvalifikačný súboj o postup na budúcoročné Majstrovstvá Európy 인텔리j 무료 다운로드. Po vysokej výhre s Islandom 86:40 si naše basketbalistky verili aj v zápase s najväčším súperom o čelo tabuľky, Maďarky však boli nakoniec nad ich sily. Duel sa pre náš tím nevyvíjal dobre od úvodnej štvrtiny, ktorú Maďarsko vyhralo 9:18 a nič dobré neveštil ani polčasový stav 19:34 수능 영단어 다운로드. Naša reprezentácia nakoniec svojim súperkám podľahla 49:68, ale smútiť nemusíme, keďže na ME 2017 postupujeme z druhého miesta so stratou jedného bodu 아이리스 17 다운로드. Potešiť nás môže aj to, že basketbalistka Piešťanských Čajok Angelika Slámová opäť patrila k najlepším strelkyniam. Zápas v Diplomat aréne videlo 2800 divákov easeus todo backup.

O účasť na Majstrovstvá Európy 2017, ktoré sa budú konať v susednej Českej republike bojovalo dohromady 33 reprezentačných výberov Seongnam City Health Center. Slovenky sa prebojovali ako jeden zo šiestich tímov, ktoré obsadili druhé miesta vo svojich skupinách. Maďarky položili základ výhry už v prvej štvrtine, ktorú vyhrali 9:18 a okrem efektívnosti v zakončeniach vsadili na agresívnu obranu ghost32. Slovenky nevedeli na hru súperiek nájsť ten správny recept a po polčase prehrávali už 19:34. Maďarská reprezentácia zápas disciplinovanou hrou dotiahla k víťazstvu 49:68 movie inception. Z tímu Piešťanské Čajky nastúpila Angelika Slámová, ktorá nastrieľala 10 bodov, Tereza Páleníková vsietila 3 body a jeden bod pridala aj Nikola Dudášová drama good guy.