Úvod Aktuality Zberný dvor sa bude sťahovať, mesto naň získalo takmer 1,5 milióna z...

Zberný dvor sa bude sťahovať, mesto naň získalo takmer 1,5 milióna z fondov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany získali necelých jeden a pol milióna eur na vybudovanie zberného dvora. Ministerstvo životného prostredia SR ako riadiaci orgán pre Operačný program Kvalita životného prostredia schválilo Mestu Piešťany na projekt Vybudovanie zberného dvora v meste Piešťany nenávratný finančný príspevok vo výške 1 479 609,57 eur Justice League.

Návrh na prekládku zberného strediska do priestorov bývalého Zväzarmu na Žilinskej ceste predložilo mesto na aprílovom zasadnutí mestského zastupiteľstva. Poslanci vtedy diskutovali aj o tom, či je táto lokalita na odpadové hospodárstvo vhodná, pričom nezazneli len pozitívne hlasy wix image. Na prelome rokov 2015 a 2016 obyvatelia novopostavených domov na Bodone žiadali mesto o premiestnenie zberného dvora. Začiatkom februára odovzdali radnici petíciu so sedemdesiatimi hlasmi 그라운드 컨트롤 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Ministerstvo životného prostredia SR schválilo pre tento projekt plnú výšku sumy, ktorú mesto požadovalo. Celkové oprávnené výdavky predstavujú podľa projektu 1 557 483,76 eur, pričom mesto sa bude spolupodieľať piatimi percentami baretail.

zberny dvor3Zberné stredisko sa tak budúci rok presťahuje z lokality Pod Párovcami do areálu bývalého Zväzarmu society poster template. Predmetom projektu je stavebná realizácia, nákup techniky, veľkokapacitných kontajnerov či stavebný dozor. Práce sa začnú na jar 2017 a budú trvať približne rok 윈도우10 블루투스 드라이버 다운로드.

-red, foto: archív-

REKLAMA