Úvod Novinky Basketbal: Čajky vyhrali prvý zápas v sezóne, v sobotu ich čaká ďalší...

Basketbal: Čajky vyhrali prvý zápas v sezóne, v sobotu ich čaká ďalší domáci duel

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu  Piešťanské Čajky zaknihovali prvé víťazstvo v sezóne. V predohrávanom stretnutí tretieho kola ženskej basketbalovej extraligy zdolali na domácej palubvke Diplomat arény BKM Junior UKF Nitra jasným rozdieľom 74:44.  Už v sobotu 6 반딧불의 묘 다운로드. októbra čaká piešťanské basketbalistky ďalší domáci zápas v extralige žien, keď  privítajú BAM Poprad. Čajky povzbudilo stredajšie víťazstvo nad Nitrou a budú chcieť na to nadviazať aj proti celku spod Tatier Reddit mobile.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čajky v stredu proti Nitre dosiahli vôbec prvé víťazstvo, ktoré určite potrebovali minimálne z hľadiska psychického povzbudenia hp8710 다운로드. „Sme veľmi rady, že máme prvé víťazstvo. Konečne sa nám podarilo zúročiť, na čom sme pracovali v príprave a verím, že nám práve výhra nad Nitrou pomôže smerom k ďalším zápasom,“ skonštatovala Ivana Jakubcová, ktorá v stredajšom zápase nastrieľala 21 bodov 윈도우 탐색기 다운로드. Podobne hovoril aj tréner Richard Kucsa, ktorý však videl v hre viacero nedostatkov, na ktorých odstránení treba ešte popracovať: „Verím, že budeme aj naďalej pokračovať na víťaznej vlne Eternal Sunshine. Víťazstvo prišlo po dlhej dobe a už sme ho potrebovali. Stále však máme veľa práce pred sebou a najbližšie nás čaká v sobotu Poprad, kde budeme chcieť rovnako uspieť.“

Sobotný duel s Popradom bude pre Piešťanky tretím domácim duelom v rade 페르디난드 한글 자막 다운로드. Družstvu Popradu sa vydaril vstup do novej sezóny, keď v prvom kole zvíťazilo na palubovke Banskej Bystrice 59:37. Aj BAM Poprad prešiel viacerými zmenami 조이풀 노이즈 다운로드. Novou trénerkou sa stala Tatiana Gallová a Popradčanky sa museli vyrovnať s odchodom opôr Zuzany Ivančákovej, Lucie Hadačovej, Adely Kudličkovej či Dominiky Drobnej Download Chrome for xp.

6.10.2018 (sobota) o 18.00 hod.: Piešťanské Čajky – BAM Poprad (Diplomat aréna)

TS/red Foto: L. Duračka

REKLAMA