Basketbal: Čajky v prvom finálovom zápase nenašli recept na Košice

Piešťanské Čajky odohrali v stredu 12. apríla prvý finálový zápas tohtoročnej ženskej extraligy proti hráčkam Good Angels Košice, ale na východe Slovenska sa im od úvodných minút stretnutia nedarilo podľa predstáv. Košičanky totiž prvú štvrtinu získali vo svoj prospech v pomere 23:6. Naše basketbalistky síce v druhej časti hry zabrali a domáce porazili 15:25, ale skúsené súperky zápas nakoniec dotiahli do víťazného konca a vyhrali 71:61. Najlepšou strelkyňou Čajok i celého zápasu bola Angelika Slámová, ktorá nastrieľala 18 bodov, pripísala si 2 doskoky a jednu asistenciu. Druhé stretnutie sa bude hrať  v piešťanskej Diplomat aréne v nedeľu 16. apríla o 18.00 hodine, určite príďte povzbudiť naše hráčky.

Zápas na domácej palubovke Diplomat arény bude pre Piešťanské Čajky mimoriadne dôležitý, pretože naše hráčky budú mať za úlohu vyrovnať stav série na 1:1. Kvôli medzinárodnému turnaju reprezentácii chlapcov do 18 rokov sa druhý finálový duel uskutoční netradične v nedeľu (18:00). Čajky dúfajú, že ich príde podporiť čo najviac fanúšikov.

Klub umožní predpredaj vstupeniek v nasledovných časoch:

Piatok: od 13:00 do 17:30 v reštaurácii Diplomat aréna

Sobota: od 13:30 do 17:30 v reštaurácii Diplomat aréna

Nedeľa: od 10:00 do 14:00 v reštaurácii Diplomat aréne, a od 16:30 v pokladni Diplomat arény

-lt/Aktualizované o TS Piešťanské Čajky/Zdroj: live.fibaeurope.com/Foto: archív-