Úvod Novinky Basketbal: Čajky v prvom finálovom zápase nenašli recept na Košice

Basketbal: Čajky v prvom finálovom zápase nenašli recept na Košice

GM Dental Zubar

Piešťanské Čajky odohrali v stredu 12. apríla prvý finálový zápas tohtoročnej ženskej extraligy proti hráčkam Good Angels Košice, ale na východe Slovenska sa im od úvodných minút stretnutia nedarilo podľa predstáv 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Košičanky totiž prvú štvrtinu získali vo svoj prospech v pomere 23:6. Naše basketbalistky síce v druhej časti hry zabrali a domáce porazili 15:25, ale skúsené súperky zápas nakoniec dotiahli do víťazného konca a vyhrali 71:61 웹툰 총수 다운로드. Najlepšou strelkyňou Čajok i celého zápasu bola Angelika Slámová, ktorá nastrieľala 18 bodov, pripísala si 2 doskoky a jednu asistenciu. Druhé stretnutie sa bude hrať  v piešťanskej Diplomat aréne v nedeľu 16 Download BaiduCloud. apríla o 18.00 hodine, určite príďte povzbudiť naše hráčky.

Zápas na domácej palubovke Diplomat arény bude pre Piešťanské Čajky mimoriadne dôležitý, pretože naše hráčky budú mať za úlohu vyrovnať stav série na 1:1 커피가 식기전에 다운로드. Kvôli medzinárodnému turnaju reprezentácii chlapcov do 18 rokov sa druhý finálový duel uskutoční netradične v nedeľu (18:00). Čajky dúfajú, že ich príde podporiť čo najviac fanúšikov 지누션 다운로드.

Sobota: od 13:30 do 17:30 v reštaurácii Diplomat aréna

Nedeľa: od 10:00 do 14:00 v reštaurácii Diplomat aréne, a od 16:30 v pokladni Diplomat arény

-lt/Aktualizované o TS Piešťanské Čajky/Zdroj: live.fibaeurope.com/Foto: archív-