Úvod Novinky Basketbal: Čajky proti Popradu, potom 3-krát proti Good Angels

Basketbal: Čajky proti Popradu, potom 3-krát proti Good Angels

REKLAMA

Po reprezentačnej prestávke sa pozornosť fanúšikov ženského basketbalu opäť presunie pod domáce deravé koše. Tie budú svedkami málo zvyčajného menu, ktoré (nielen) svojim priaznivcom v druhej polovici tohto mesiaca naservírujú hráčky Piešťanských Čajok, ktoré sa do konca februára stretnutú trikrát s rivalkami z Good Angels Košice a raz s BAM Poprad 런웨이브 다운로드.

Ilustr hidden folks. foto

Po takmer dvojtýždňovej reprezentačnej prestávke nastúpia Čajky už v sobotu 17.2.2018 pod Tatrami, kde ich preverí aktuálne štvrtý celok tabuľky BAM Poprad Download Cubase Autotune. Čajky pocestujú do Popradu s jednoznačným cieľom zvíťaziť a pripísať si tak prvú výhru v nadstavbovej časti, nakoľko doteraz prehrali s Ružomberkom i Good Angels Košice 번개손 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Práve s košickým celkom čaká do konca februára zaujímavá zápasová séria. Prvé vzájomné meranie síl v nadstavbovej časti už Čajky s Košicami absolvovali pred asociačným termínom (Good Angels v ňom triumfovali 77:43), no ďalšie tri ich ešte počas tohto mesiaca s tímom z východu Slovenska čakajú 심즈3 오리지널 다운로드. Osobitnú pozornosť budú dozaista pútať súboje play-off Východoeurópskej ligy (22. 2. v Piešťanoch a 28. 2. v Košiciach).

Štvrťfinále EEWBL sa bude hrať tzv 킹오브 99 다운로드. pohárovým spôsobom. O víťazovi série, ktorého čaká miestenka na finálovom turnaji tejto nadnárodnej súťaže (17. – 18. 3. 2018), rozhodne celkové skóre dvojzápasu, čo znamená, že jedno zo stretnutí sa môže skončiť aj remízou wind or a little wedge.

Na tú sa už hrať nebude v piešťansko-košickej odvete extraligovej nadstavby, ktorá je na Považí na programe v sobotu 24.2.2018.

Februárové zápasy Piešťanských Čajok v nadstavbovej časti extraligy a Východoeurópskej lige EEWBL:

17.02.2018 BAM Poprad – Piešťanské Čajky – nadstavbová časť extraligy 1 hp laptop touchpad driver. – 4.

22.02.2018 Piešťanské Čajky – Good Angels Košice – štvrťfinále play-off Východoeurópskej ligy EEWBL (presunuté z 21.02.2018)

24.02.2018 Piešťanské Čajky – Good Angels Košice – nadstavbová časť extraligy 1. – 4.

28.02.2018 Good Angels Košice – Piešťanské Čajky – štvrťfinále play-off Východoeurópskej ligy EEWBL

Zdroj: piestanskecajky.sk/basket.sk

REKLAMA