Úvod Novinky Basketbal: Čajky v príprave ďalej víťazia, KP Brno zdolali aj v domácom...

Basketbal: Čajky v príprave ďalej víťazia, KP Brno zdolali aj v domácom prostredí

Piešťanské Čajky zvíťazili aj vo svojom štvrtom prípravnom stretnutí. V utorkovom dueli v Diplomat aréne zdolali český celok KP Brno 62:56 a v príprave na sezónu 2020/2021 sú tak zatiaľ bez prehry pwt 다운로드. Najbližšie by sa Čajky mali predstaviť od piatku do nedele na medzinárodnom turnaji O pohár mesta Trutnov.

„Začiatok zápasu prebiehal podobne, ako v predošlých dvoch stretnutiach 파이어폭스 유튜브 mp3 다운로드. Mali sme pomalší rozbeh a trošku sme sa útočne trápili. Po prestávke sme začali hrať svoju hru a podarilo sa nám vytvoriť dostatočný náskok, ktorý sme už v poslednej časti dokázali udržať,“ zhodnotil zápas proti KP Brno asistent trénerky Martin Sýkora 곤지암 영화 다운로드.

Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanské Čajky – KP Brno 62:56 (18:19, 32:31, 53:44)

Piešťanské Čajky: Hamilton-Carter 14, Tadić 8, Martišková 3, Hašková, Kozáková (Páleníková 11, Miletić 9, Krajčovičová 7, Vandlíková 6, Dovčíková 4, Kraislová) Genie map. Trénerka: L. Krč-Turbová.

KP Brno: Zohnová 12, Potter 10, Kopecká 6, Hynková 6, Paťorková (Dudáčková 11, Hadačová 5, Jedovnická 3, Burney-Robinson 3, Olšová, Mončeková) You and Ied the first term. Tréner: D. Medvecký.

TH: 12/7 – 17/11. Fauly: 18 – 19. Trojky: 7 – 1. Divákov: 230. Rozhodovali: Margala, Hudec, Kubík. Štvrtiny: 18:19, 14:12, 21:13, 9:12.

Zdroj: piestanskecajky.sk Foto: Laco Duračka