Basketbal: Čajky nezvládli záver a prehrali s Miskolcom

Piešťanské Čajky odohrali v nedeľu 17. februára ďalší duel slovensko maďarskej basketbalovej ligy na palubovke Work Force DKSM Miskolc. Piešťanky začali lepšie, polovicu duelu videli, avšak záver patril domácim.

_MG_7750 kopie

Po úvodnej štvrtine prehrávalo maďarské družstvo o päť bodov 12:17. V polovici duelu už viedli Čajky o sedem bodov. Po prestávke sa však začala karta obracať a po tretej štvrtine bol stav nerozhodný 45:45. Záverečnú časť hry zvládli lepšie hráčky Miskolcu a vyhrali 56:51.

Najlepšou strelkyňou Čajok bola Lucia Krč – Turbová so 14-timi bodmi. Iba o bod menej dala Michaela Zentková. V drese hráčok z Piešťan chýbala pre zranenie ramena Mária Felixová.

Najbližšie čaká Piešťanské Čajky 27. februára duel s Hat – Agro Uni Gyor na jeho palubovke.

Autor: md Ilustračné foto: T. Hudcovič