Šport
Basketbal: Čajky nasúkali Ostrave stovku
Vo štvrtok 8. novembra cestovali Piešťanské Čajky na ďalší extraligový zápas do Ostravy. Čakal ich duel s tímom SBŠ, ktorý doma porazili 95:65. V Ostrave potvrdili Čajky úlohu favorita a vyhrali 58:106.
Basketbalistky z Piešťan sa súperkám začali bodovo vzďalovať hneď prvej štvrtine, ktorá skončila so skóre 16:33. V polčase mali Čajky náskok 25 bodov (31:56), ktorý do konca zápasu narástol na priepastných 58:106. Najlepšou strelkyňou piešťanského družstva bola Felixová, ktorá dala 22 bodov. Nedali sa však zahanbiť ani ďalšie hráčky – Krč-Turbová 12, Bartánusová 4, Pilátová 8, Zentková 4, Dudášová 7, Malinková 6, Simon 20, Paleníková 14, Stanková 7, Dubeňová 2.
Autor: db Foto: T. Hudcovič

-
Novinky2 týždne ago
Farmári vo štvrtok opäť pred Priorom. Novinkou budú šúľance a lokše
-
Aktuality2 týždne ago
Seniori z Piešťan promovali na Univerzite tretieho veku v Bratislave
-
Aktuality1 týždeň ago
O dva týždne v Piešťanoch Vidiek, Heľenine Oči, či Polemic – oslavovať sa bude aj 910. výročie prvej písomnej zmienky o meste
-
Aktuality2 týždne ago
Tradičné umelecké remeslá štartujú už tento piatok