Basketbal: Čajky hrali s Angels vyrovnaný partiu 3. štvrtiny

V sobotu 6. októbra hostili v ženskej basketbalovej extralige Piešťanské Čajky družstvo Good Angels Košice. Východniarky s viacerými legionárkami v zostave si do Piešťan prišli po povinné tri body. Čajky však s nimi 3. štvrtiny hrali vyrovnanú partiu.

[singlepic id=35882 w=520 h= float=center]

V 5. minúte bol stav 8:8 a hral sa zaujímavý basketbal. Domáce stále držali s Košičankami krok a až do 33.minúty sa hostkám nepodarilo získať viac ako 13 bodový náskok. Čajky viackrát znížili na rozdiel 8 bodov. V záverečných minútach, ale vďaka zbytočným stratám domácich hráčok skúsenejšie hostky bodovo utiekli.