Úvod Šport Basketbal: Čajky hostia najbližší víkend turnaj EWBL

Basketbal: Čajky hostia najbližší víkend turnaj EWBL

REKLAMA

Pre Piešťanské Čajky bude veľmi dôležitý nasledujúci víkend. Na prelome novembra a decembra totiž budú v Diplomat aréne hostiť druhý turnaj Európskej basketbalovej ligy žien EWBL Immortal Song2 mp3. Čajky na domácej palubovke odohrajú dve stretnutia – s maďarským PINNK Pécs a bieloruským Horizontom Minsk. Štvrtým do partie budú české Žabiny Brno, s ktorými však Piešťany už hrať nebudú Geometry dash Dropbox download.

„Ide pre nás o veľmi dôležitý turnaj z hľadiska postupu do play-off Hi Bailey subtitled download. Radi by sme tieto zápasy zvládli, hoci nás nečaká nič jednoduché,“ uviedol R. Kucsa.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Čajky sa najskôr v sobotu o 17:00 stretnú s maďarským celkom PINNK Pécs, o ktorom tréner Piešťan povedal nasledovné: „PINNK Pécs je v maďarskej lige aj v EWBL zatiaľ bez víťazstva a myslím, že ak by sme boli v kompletnom zložení, tak je to súper, ktorého v domácom prostredí musíme poraziť 스플래터 스쿨 다운로드. Opierajú sa najmä o americkú krídelníčku a nemeckú rozohrávačku, ktoré dopĺňajú mladšie Maďarky.

V nedeľu o 14:00 si piešťanské basketbalistky zmerajú sily s bieloruským Horizontom Minsk 캐시 동영상 다운로드. „Minulý rok sme s nimi na prvom turnaji v Brne prehrali a radi by sme im to vrátili. Majú však obmenený a posilnený káder s dvomi skúsenými Američankami a niekoľkými bieloruskými reprezentantkami 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Medzi nimi aj podkošová hviezda Anastasiya Verameyenka. Ak prídu v kompletnom zložení, budú patriť medzi favoritov turnaja v Piešťanoch,“ vyjadril sa o bieloruskom súperovi tréner R ios 13 음악 다운로드. Kucsa.

Čajky do EWBL vstúpili začiatkom októbra na turnaji v Brne, kde dokázali zdolať ruské tímy Dynamo Moskva a NIKA Syktyvkar, s domácimi Žabinami Brno prehrali lg g2 driver. Tretí turnaj sa uskutoční v lotyšskom meste Liepaja 10. – 11. januára, kde si Čajky zmerajú sily s domácim tímom a holandským Orange Lions 원서 pdf 다운로드. Z každej skupiny postupujú prvé štyri tímy do štvrťfinále play-off, z ktorého sa následne prebojujú víťazi vzájomného dvojzápasu na finálový turnaj Final Four Hancom trial.

Program 2. turnaja EWBL v Piešťanoch:

30.11.2019 (sobota)
14:00 Basket Žabiny Brno – Horizont Minsk
17:00 Piešťanské Čajky – PINNK Pécsi

01.12.2019 (nedeľa)
11:00 PINNK Pécsi – Basket Žabiny Brno
14:00 Horizont Minsk – Piešťanské Čajky

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA