Úvod Novinky Basketbal: Čajky chcú v prvom zápase s Minskom vybojovať čo najlepší výsledok...

Basketbal: Čajky chcú v prvom zápase s Minskom vybojovať čo najlepší výsledok do odvety

REKLAMA

Piešťanské Čajky v stredu 23. januára odohrajú prvý zápas štvrťfinále play-off Európskej ženskej basketbalovej ligy EWBL, keď o 18:00 privítajú v Diplomat aréne najlepší bieloruský tím Cmoki Minsk free font in Hangul. Podarí sa Piešťankám priblížiť sa k postupu do Final Four? Tréner Kucsa hovorí, že cieľom je vybojovať čo najlepší výsledok do odvety full version of Internet Explorer 8.

Basketbalistky z kúpeľného mesta skončili v B-skupine EWBL na štvrtej postupovej priečke a tak v play-off narazia na najlepší tím z A-skupiny Cmoki Minsk z Bieloruska Download computer music. Štvrťfinále play-off EWBL sa hrá systémom doma – vonku a do Final Four postupuje tím s najlepším celkovým súčtom z tohto dvojzápasu. Úvodný zápas sa odohrá v stredu 23 Free in Spanish. januára o 18:00 v Diplomat aréne a odveta v Minsku je na programe 13. februára o 17:00 h. Čajky sa s Cmoki Minsk stretli doposiaľ  raz, a to na minuloročnom turnaji Východoeurópskej ligy EEWBL v Piešťanoch, kde ho zdolali tesným rozdielom 60:59 Download the cleaner.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Postupom do play-off EWBL sme splnili jeden z cieľov našej sezóny, čo pre nás znamená ďalšie dva kvalitné zápasy. Radi by sme v nich však uspeli a ešte si predĺžili sezónu na európskej scéne 나는 꼽사리다 다운로드. Cmoki Minsk je kvalitné družstvo, čo dokazovalo v skupinovej fáze, kde vyhrali všetkých sedem zápasov. Nečaká nás nič jednoduché, dôkladne sa na stredajší zápas pripravujeme a ideme doň s cieľom vybojovať čo najlepší výsledok do odvety,“ povedal pred stredajším zápasom tréner Čajok Richard Kucsa smaart 다운로드.

Cmoki Minsk je štvornásobný víťaz bieloruskej najvyššej súťaže, kde v posledných dvoch sezónach jednoznačne dominuje. Tento rok sa Cmoki predstavil aj v Európskom pohári FIBA, kde v skupine s Wislou Krakov, Besiktasom Istanbul, Inventou Kursk skončil na štvrtom mieste s bilanciou dvoch výhier a štyroch prehier 반딧불의 묘 다운로드. Do vianočnej prestávky v tíme pôsobila aj minuloročná kapitánka a rozohrávačka Piešťanských Čajok Lenka Bartáková, ktorá však už prestúpila do KP Brno Reddit mobile. Celok z metropole Bieloruska sa opiera najmä o dve legionárky Rachel Theriot a Danielle McCray i domáce opory Viktoriu Hasper, či Alu Marauskayu.

Priamy prenos zo zápasu môžete sledovať na tomto linku a live štatistiky tu hp8710 다운로드.

TS Piešťanské čajky

REKLAMA