Úvod Novinky Basketbal: Čajky čaká šláger s Good Angels, v príprave si zmerali sily...

Basketbal: Čajky čaká šláger s Good Angels, v príprave si zmerali sily s Brnom

REKLAMA

Piešťanské Čajky mali v poslednom čase voľnejší zápasový harmonogram a tak pred sobotným extraligovým šlágrom s Good Angels v Košiciach odohrali uprostred týždňa prípravný zápas v Brne newtonsoft.json.dll 다운로드. V športovej hale Rosnička ich preverili domáce hráčky BK Handicap Brno, ktoré po vyrovnanom priebehu zápasu napokon zdolali 55:47.

Čajky (14)

REKLAMA
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger

Úvod stretnutia mal lepší tím z Brna, keď sa dostali do vedenia, no vďaka rýchlym ôsmym bodom Oroszovej sa Čajky dotiahli na 8:10 podcast batch. Trojkou poslala Čajky do vedenia Horvátová – 15:12, no domáce hráčky ešte otočili stav po prvej štvrtine na 18:15. Druhá časť príliš basketbalovej krásy nepriniesla, obe mužstvá sa ťažko dostávali do šancí a bodovo sa výraznejšie nepresadili Download By Annie Free. Za zmienku stojí premenená trojka Balážovej, či Mikulášikovej dva body v posledných sekundách na polčasových 28:24 pre Čajky.

Po zmene strán sa kopili chyby v hrách oboch táborov a Čajky sa nevedeli dostať do trháku Jack Richards. Chytili sa až trojkou Slamovej v záverečných sekundách tretej časti. Práve tento moment nakopol samotnú Slamovú i tím Čajok, keď šamorínska odchovankyňa nazbierala v priebehu poslednej časti desať bodov Pre-in Sanskrit. V závere Čajky potvrdili väčšiu kvalitu a napokon zvíťazili 55:47. Už v sobotu sa Piešťanské Čajky predstavia na palubovke Good Angels Košice, kde budú súperiť najlepšie slovenské tímy o prvé miesto v extraligovej tabuľke 위너 센치해 다운로드.Čajky (17)

 

Martin Pospíšil, tréner Čajok: „Zápas s Brnom nám splnil účel, pretože v sobotu hráme s Good Angels a potrebovali sme sa dostať do zápasového rytmu 아이클라우드 사진 다운로드. Brno má svoju kvalitu a bolo to vyrovnané stretnutie. Náš výkon rozhodne nebol optimálny, čo je spôsobené našou nerozohranosťou, nakoľko sme za posledný mesiac nehrali zápasy, kde by sme boli pod výrazným tlakom.“

BK Handicap Brno – Piešťanské Čajky 47:55 (18:15, 24:28, 36:36)
Piešťanské Čajky: Oroszová 14, Slamová 13, Oliver 7, Brown 6, Handy 2 (Dudášová 1, Mikulášiková 2, Horvátová 3, Balážová 7) 환경 스페셜 다운로드. Tréner: Martin Pospíšil.
BK Handicap Brno: Stoupalová 13, Kašpárková 7, Hausknechtová 5, Švrdlíková 4, Giacintová 3 (Brabencová 7, Vitulová 4, Adamcová 3, Křivánková 2, Neubauerová 2, Šoukalová 2) Download aix 7.1. Tréner: Viktor Prúša
TH: 21/12 – 6/2, fauly: 18 – 11, Trojky: 5 – 9. Štvrtiny: 18:15, 6:13, 12:8, 11:19.

TS Piešťanské Čajky Ilustračné foto

 

 

REKLAMA