Úvod Novinky Atletika: Roľničkový beh bude už túto nedeľu

Atletika: Roľničkový beh bude už túto nedeľu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ešte pred Vianocami sa chystá Roľničkový beh, ktorého trasa povedie cez Červenú vežu na Havran. Organizátori ho prezentujú ako beh „s najkrajšími výhľadmi, s predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi roľničkami“ blender 3d.

Tretí ročník sviatočného behu na Havran odštartuje v nedeľu 20. decembra o 11-tej hodine od koliby a hotelu Panorama na Červenej veži Jojo's Bizarre Adventures comic. „Trasa povedie od hotela po modrej turistickej značke na Havran, otom sa stočí doľava kúsok po červenej a končí pri Motoreste Havran. Celková dĺžka trasy je 6 kilometrov s prevýšením 250 metrov a je vhodná ako pre profesionálov, tak i pre tých, ktorí behávajú rekreačne,“ uvádza za organizátora Jana Štefečková Beňačková Jumping free download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pre pretekárov bude zabezpečené aj občerstvenie – vianočné pečivo a domáca kapustnica a malé darčeky v podobe roľničiek. „Bude aj tombola, hodnotné športové ceny pre bežcov daruje novovzniknutá snowboardová škola,“ dopĺňa organizátorka Linux ftp folder. Záujemcovia sa môžu registrovať na stránke beh.sk alebo tu 플랜츠 vs 좀비 다운로드.

Zdroj: Tlačová správa organizátora, ilustr. foto: archív PNky

REKLAMA