Úvod Novinky Atletika: Charitatívneho behu ADELI HELP RUN okolo Sĺňavy sa zúčastnilo 80 bežcov

Úvodný ročník charitatívneho podujatia pripravila v sobotu 21. mája dopoludnia Nadácia Adeli a na beh sa registrovalo až 80 súťažiacich Download the book simulator. Okrem pravidelných účastníkov bežeckých pretekov sa „pomáhajúceho“ behu zúčastnili aj príbuzní či priatelia zdravotne handicapovaných pacientov, pre ktorých je určený výťažok z podujatia Bluetooth download. Trasa okolo piešťanskej Sĺňavy merala 12 kilometrov a prihlásení účastníci súťažili v štyroch kategóriách. „Piešťanské farby“ na stupňoch víťazov obhájilo päť bežcov next Pot Player codec.

IMG_2234

Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Ako uviedla riaditeľka Nadácie Adeli  Miriam Juhanesovičová s účasťou i priebehom charitatívneho behu boli organizátori spokojní Mercy Song. Sobotné športové dopoludnie im vynieslo výťažok vo výške  1273 eur, ktorý bude určený na liečbu detských pacientov Adeli Medical Centra v Piešťanoch skycastle full. Podujatie podporilo aj mesto.

IMG_2227

Bežci štartovali od Piešťanského pivovaru, trasa viedla okolo jazera Sĺňava a cieľ bol opäť pri pivovare, kde každý bežec dostal aj účastnícku medailu alexnet 다운로드. Organizátori pre účastníkov zabezpečili aj občerstvenie a pripravené bolo tiež maľovanie na tvár pre deti.

IMG_2232IMG_2223IMG_2221Piešťany na stupňoch víťazov reprezentovali Jana Úradníková, ktorá zvíťazila v kategórii Ženy, druhý medzi Mužmi nad 45 rokov dobehol Edo Kučkovský, obaja z klubu Družba Piešťany 바이올린 연주곡 다운로드. Ďalšími domácimi medailistami bola Radka Dorošová (Radkafit Piešťany), ktorá sa umiestnila ako druhá v skupine Ženy nad 35, len o tri sekundy za ňou ako tretia skončila Miroslava Samuhelová, International Kocurice Team 3d max 2011. Bronz  v mladšej ženskej kategórii získala aj Nataša Haringová z klub werunpiestany.