Connect with us

Šport

Akvatlon pre všetkých – deti, amatérov i profi – v posledný prázdninový deň

V nedeľu 3. septembra sa uskutoční na Lodenici ďalší ročník Piešťanského Akvatlonu. Okrem možnosti účasti širokej verejnosti – od malých detí, cez žiakov a mladistvých až po dospelých v Open kategórii, pôjde o ďalšie kolo Slovenského pohára v Akvatlone.

Published

on

Reklama

Čo sa týka trate, najskôr sa budú bežať 3 km po vale, potom 1 km plávať vo vodnej nádrži Sĺňava a nasleduje opäť beh na 3 km.

Kategória OPEN – pre širokú verejnosť pre ženy a pre mužov na skrátenú vzdialenosť – plávanie 500 m a beh 1 km, je určená pre všetkých, ktorí vedia trochu plávať a behať a chcú si zasúťažiť alebo si takúto kombináciu vyskúšať. Je možná aj štafeta – jeden pláva, druhý behá. Samozrejme, kto chce, môže si strihnúť dlhšiu trať sám. Nemusí byť vôbec registrovaný v triatlonovej únii.

Reklama

Akvatlon si môžu prísť vyskúšať aj detičky na trase – 25 / 50 metrov plávanie a 200 / 500 m beh – podľa ročníkov.

Reklama

 

Štart hlavnej kategórie pretekov na vzdialenosť 3 km – 1 km – 3 km je plánovaný na 12.30 hod a pol hodinu po nich odštartuje kategória Open Muži / Ženy – 500 m / 1 km. Deti štartujú od 10.00 h ráno. Je pre nich pripravená sladká odmena.

Súčasťou štartovného pre dospelých bude čip, krásna pamätná medaila, občerstvovačka počas pretekov a občerstvenie po pretekoch.

Registrácia:   www.vysledkovyservis.sk alebo cez Triatlonovú úniu.

TS

Populárne články