Úvod Blogy AKCIA: Športové dni v Piešťanoch!

AKCIA: Športové dni v Piešťanoch!

REKLAMA

Zaoberal som sa otázkou ako by mohlo mesto Piešťany podporiť deti, mládež a dospelých k aktívnemu pohybu 한게임 고스톱 게임 다운로드. Chcel som sa zamerať na podporu športovania v našom meste s možnosťou na prilákanie ľudí z okolia (lokálny cestovný ruch) so zameraním sa na rodiny, relax, aktivity Nyanko War 3.0.0 bug. S prihliadnutím na čo najnižšie náklady, efektívne spracovanie programu výsledkom čoho by bola situácia „win-win“ a teda, deti začnú športovať v miestnych športových kluboch, miestni podnikatelia (športové obchody, fitness centrá, doplnková výživa, zdravá výživa, a ďalší) si zvýšia povedomie u ľudí a teda aj predaj, občania budú informovaní kde môžu tráviť voľný čas s rodinou a možno v sebe objavia skrytý talent :)

ÚVOD

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Aktívne trávenie voľného času športovou činnosťou je pre mladých stále vzdialenejšie, no vidím za tým nedostatočný priestor namatus-kromholc93509172_0[1] reklamu našich miestnych športových klubov a prirodzené využívanie možností športovať v prírode newtonsoft.json.dll 다운로드. Považujem za nutné zvyšovať povedomie vo všetkých vekových kategóriách o tom, aký je pohyb dôležitý a na čo všetko vplýva. Jeden spôsob „ako na to“ navrhujem nižšie podcast batch.

O AKCII

Jeden z najefektívnejších nástrojov ako zoznámiť deti so športom je určite alokovať čo najviac druhov športu na jedno miesto Download By Annie Free. Povedzme, že sa takáto akcia uskutoční v telocvični na gymnáziu Pierra de Coubertina počas celého víkendu a deti (aj dospelí) by si mohli vyskúšať väčšinu športov na jednom mieste Jack Richards. Zároveň v centre mesta vznikne „infopult“ s informáciami o konaní takejto akcie, nazvime to „dni otvorených dverí športu a zdravia“ Pre-in Sanskrit.

Rozdelenie programu

Interiér
– telocvičňa GPdC (bedminton, florbal, futsal, basketbal, volejbal, hádzaná, pingpong, tanec, bojové športy, atď.)
– Centrum voľného času Ahoj (šach, šípky a pod.)
– bike / skate park (Trajan a podľa všetkého vyrastie ešte lepší oproti Poliklinike, držím palce)

Exteriér
– centrum mesta – informačný pult (mapa kde sa čo koná s harmonogramom)
– centrum mesta – poradenstvo (rady a povinnosti pri založení športového klubu a pod.)
– centrum mesta – poradenstvo vo výžive (pre súkromný sektor)
– centrum mesta – predaj výživových doplnkov a vitamínov (fitness a pod., pre súkromný sektor)
– centrum mesta – predaj športových potrieb (pre súkromný sektor, ak by bol záujem)
– centrum mesta – na námestí môže byť program poskladaný z miestnych skupín (hudba, tanec, spev a možno aj divadlo)
– futbalový štadión – možnosť vyskúšať si futbal (pre deti)
– hokejový štadión – možnosť vyskúšať si hokej (pre deti)
– hokejbalové ihrisko – možnosť vyskúšať si hokejbal, popr 위너 센치해 다운로드. inline hokej
– Sĺňava / Lodenica – všetky vodné športy, cyklistika / inline korčuľovanie, beh
– Červená veža – horská cyklistika, cezpoľný beh, turistika
– tenisové kurty
– squash
– bowling / kolky
– plávanie, vodné pólo

Akcia by sa mala konať niekedy na prelome augusta a septembra, pretože ľudia sa vracajú z dovoleniek a deti sa chystajú do škôl, pričom rodičia rozmýšľajú aké „koníčky“ budú ich deti zabávať v danom školskom roku 아이클라우드 사진 다운로드.

REKLAMA

country

Vízia
Moja predstava je taká, že rodina s dieťaťom príde napríklad do telocvične 환경 스페셜 다운로드. Pozrú si športovú ukážku, následne dieťa vyskúša postupne niekoľko športov, zatiaľ čo otec sa dozvie novinky vo výživových doplnkoch, matka si pozrie nejaké zaujímavé tenisky a možnosti zdravého životného štýlu vo fitness, následne si dajú kávu na námestí počas tanečného vystúpenia (miestnej skupiny) a počkajú kým sa ich dieťa neunaví.

Kto to zaplatí
Športové kluby, občianske združenia a pod. – mali by ísť dobrovoľne, nakoľko je tam potenciál získať pomerne slušnú základňu malých detí.
Miestni podnikatelia – by mali zaplatiť prenájom za priestor v centre, reklama, možnosť získať si dôveru potenciálnych zákazníkov, zvýšiť zisk,…
Táto akcia by nemala byť drahá pretože bude nutné zaplatiť plagáty a mapy s harmonogramom a teda peniaze z prenájmu stánkov poputujú na zaplatenie printov. Čo sa týka online marketingu web stránka byť nemusí, alternovať môže facebook stránka voľne prístupná aj pre tých, čo tam nie sú registrovaní. Nerobí mi problém sa o to postarať a spojazdniť to.

INŠPIRÁCIA

Inšpiroval som sa výstavou v Brne, kde bývajú takéto LIFE STYLE / SPORT / HEALTH a rôzne ďalšie akcie.

Nižšie Vám dávam na ukážku linky:
– mapa počas konania výstavy – http://www.bvv.cz/public/galleries/27/26178/planek-sportlife-2014.jpg?ae5d025bfbc560208a543ce6e76b5cb2
– web stránka – http://www.bvv.cz/sport-life/
– video pozvánka na akciu – http://www.youtube.com/watch?v=Qq–23MdVTc (treba vidieť)

ZÁVER

Myslím, že na záver len skonštatujem moje želanie, aby sa takéto podobné akcie (raz do roka jeden víkend) konali aj u nás v Piešťanoch. Malí aj veľkí by si v tom našli to svoje, nerušilo by to nočný kľud obyvateľov mesta, prilákalo návštevníkov, športové kluby by mali viac záujemcov o šport, miestni podnikatelia väčšie možnosti predaja, plné telocvične a fitness centrá, ľudia by urobili niečo pre svoje zdravie, kratšia čakacia doba u lekárov :)
Takýto druh modernej zábavy a kultúry Piešťanom chýba. Zatiaľ.

REKLAMA