Úvod Samospráva Stavebný odpad berú v zbernom dvore zadarmo

Stavebný odpad berú v zbernom dvore zadarmo

REKLAMA
Esesko

Piešťancom, ktorí robia úpravy svojich bytov a domov sa už neoplatí znečisťovať prírodu okolo Váhu. Drobný stavebný odpad môžu namiesto do Vrbiny odviesť do Zberného strediska mesta Piešťany movie Bat. Od začiatku roka je to opäť zadarmo.

[singlepic id=42309 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Poplatok za uloženie drobného stavebného odpadu v zbernom dvore radnica od 1 Kamidori. januára 2013 zrušila. Podľa jej hovorkyne Barbory Piovarčiovej to bolo na základe zmeny platnej legislatívy. Nové daňové predpisy vyberať tento poplatok neumožňujú maple story client.

Za uloženie kilogramu nerecyklovaného odpadu platili Piešťanci od roku 2006 v zbernom dvore 1 Sk, neskôr 3 centy. Mnohí preto radšej vyviezli odpad do prírody alebo k smetným košom na sídliskách, čím založili nelegálnu skládku 손the guest 다운로드.

Brehy Váhu sa aj preto v posledných rokoch hemžia materiálom, ktorý do prírody nepatrí. Nájdu sa tam staré práčky, chladničky, televízory, koberce aj odpad z prerábok bytových jadier, či kúpelní 세계명곡 다운로드. Toho všetkého je odteraz možné zbaviť sa ekologickým spôsobom. Stačí nepotrebné veci odviesť do Zberného strediska mesta Piešťany.

[nggallery id=2265]

Text: pm Ilustr. foto: ht

REKLAMA

fitness sity cvicenia

REKLAMA