Úvod Novinky Parkovacie miesta blokujú vozidlá, ku ktorým sa nikto nehlási

Parkovacie miesta blokujú vozidlá, ku ktorým sa nikto nehlási

REKLAMA
Esesko

Vozidiel v Piešťanoch z roka na rok pribúda, viaceré parkovacie miesta a chodníky však zaberajú havarované vraky, poškodené autá či také, ku ktorým sa dlhodobo nik nehlási 사나이 다운로드. Poškodené a staré vozidlá okrem toho, že narúšajú estetický dojem mestských častí, sú často aj ekologickým strašiakom. 

IMG_5732

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na portáli Odkaz pre starostu pred týždňom a pol pribudol oznam o vozidle, ktoré by malo byť niekoľko mesiacov odstavené na sídlisku Adam Trajan 아크로벳 다운로드. Škodovka je poškodená a blokuje parkovacie miesto. Podľa vyjadrenia hovorkyne mestského úradu Evy Bereczovej mesto podnet preveruje. Stránka, ktorá slúži na overovanie vozidiel, po zadaní evidentného čísla uvádza: „Na identifikátoroch vozidla nastala zmena pôsobením vonkajších vplyvov a síl, sú nečitateľné, alebo ich nemožno určiť.” 

V prípade, že obyvateľ kontaktuje políciu, tá jeho podnet prijme a podľa okolností odstúpi príslušnému orgánu full hd videos. „Ak napríklad auto tvorí prekážku v cestnej premávke, príslušná je konať polícia a zabezpečí jej odstránenie. Ak je auto vyradené z evidencie, príslušným orgánom vo veciach odpadu je mesto, resp inside out movies. obec. Ak je auto odstavené na ceste, konať by mal príslušný okresný úrad,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 아두이노 온 스크래치 다운로드.

IMG_7154

Dopravný analytik Jozef Drahovský pripomína, že v cestnej sieti môže byť zaparkované len vozidlo, ktoré má tabuľky s evidenčným číslom 지번주소 다운로드. „Ak vozidlo tvorí prekážku na cestnej komunikácii, tak je prekážku povinný odstrániť majiteľ vozidla a keď ten nekoná, tak správca príslušnej komunikácie na náklady majiteľa vozidla 창세기전 3 다운로드. Ak je vozidlo zaparkované na ľubovolnom parkovisku, to isté platí pre správcu parkoviska,“ povedal Drahovský. Zložitejší problém nastáva, ak je auto zaparkované mimo cestnej siete 카페음악 mp3 다운로드. „V každom prípade rozhoduje majiteľ nehnuteľnosti, avšak už nemôže uplatniť práva vyplývajúce z Cestného zákona. Čiže musí vyhľadať majiteľa vozidla a dohodnúť sa s ním,” dodal odborník 엑셀 2007 무료 다운로드.

Bežnou praxou podľa neho je obhliadka vozidla a vyhľadanie majiteľa podľa tabuliek s evidenčným číslom alebo výrobného čísla. „Ak sa majiteľ nenájde, tak sa dá na vozidlo oznam a po mesiaci sa zošrotuje,“ uzavrel dopravný analytik Jozef Drahovský travel guide.

-vv-

REKLAMA