Connect with us

Samospráva

O rozpočte rozhodne nové zastupiteľstvo

Published

on

Reklama

Bilanciu výdavkov a príjmov mesta Piešťany na rok 2011 má v rukách 25 mestských poslancov, ktorých si zvolíme v nadchádzajúcich komunálnych voľbách.

[singlepic id=7107 w=320 h=240 float=left]Vo štvrtok 11. novembra 2010 na poslednom rokovaní dosluhujúceho zastupiteľstva sa totiž o rozpočte na rok 2011 nerozhodovalo. Na návrh poslankyne Evy Kollárikovej bol tento bod stiahnutý z programu. Väčšina poslancov súhlasila s tým, aby sa nerokovalo ani o rozpočtoch mestských organizácií (knižnica, MsKS, Služby mesta Piešťany).
O finančných prostriedkoch, ktorými disponuje samospráva preto rozhodne až nové zastupiteľstvo. Oprávnení voliči rozhodnú o jeho zložení 27. novembra. Ešte v decembri sa uskutoční slávnostné zasadnutie, na ktorom noví poslanci zložia poslanecký sľub. Rozpočet bude prerokovaný na jednej z ďalších schôdzí, pravdepodobne až začiatkom budúceho roka.
Všetkým uchádzačom o post poslanca mestského zastupiteľstva sme ponúkli možnosť bezplatne sa predstaviť verejnosti. Tých, ktorí našu ponuku využili nájdete v sekcii Komunálne voľby.

Reklama

Text: red  Ilustračné foto: archív

Reklama

Populárne články