Connect with us

Samospráva

O kandidátoch na cenu primátora môžete rozhodnúť aj vy

Published

on

Reklama

Ceny za výnimočné aktivity v sociálnej, kultúrnej a environmentálnej oblasti odovzdá jednotlivcom alebo organizáciám primátor Remo Cicutto na jar. Ocenené majú byť aktivity a skutky zrealizované v uplynulom roku. Návrhy môžu posielať obyvatelia Piešťan aj inštitúcie, ktoré tu sídlia na adresu mestského úradu do 31. januára.

[singlepic id=26657 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

„Udeľovanie ceny primátora mesta Piešťany za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej má za cieľ spoločensky, morálne i finančne oceniť významné počiny, aktivity, realizáciu podujatí, činnosť inštitúcií, záujmových združení, jednotlivcov a podnikateľských subjektov, ktoré za hodnotené obdobie výrazne prispeli k rozvoju sociálnej, zdravotníckej a charitatívnej sféry, šíreniu dobrého mena mesta, či jeho reprezentácií v zahraničí,“ píše sa v štatúte ceny primátora, ktorej súčasťou je vecný alebo finančný dar.

Reklama

REKLAMA

Všetkými predloženými návrhmi sa budú zaoberať príslušné komisie mestského zastupiteľstva, ktoré vypracujú návrhy na udelenie ceny a predložia ho na schválenie primátorovi. Ceny budú odovzdané v marci.

Za aktivity v roku 2011 boli ocenení Tomáš Gajlík, Dagmar Kuběnová, Monika Ondrášiková, Miriam Šupenová, Materské centrum Úsmev, Marta Rybová a ďakovný list dostala Anna Oravcová.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

Populárne články