Úvod Samospráva Na Kolonádovom moste opravia iba strechu, dotáciu 1,5 mil. eur radnica nedostala

Na Kolonádovom moste opravia iba strechu, dotáciu 1,5 mil. eur radnica nedostala

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Národná kultúrna pamiatka si na kompletnú rekonštrukciu musí ešte počkať. Samospráva žiadala na tento účel príspevok z eurofondov, ministerstvo poľnohospodárstva ho však neschválilo Minecraft 1.5.2 Forge. Už skôr dostali Piešťany 25-tisíc eur na opravu strechy.

kolonadovy most cyklisti

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

REKLAMA

kia akcia

Verejné obstarávanie na rekonštrukciu zastrešenia Kolonádového mosta začalo v polovici septembra forza horizon 3. Zákazka zahŕňa izoláciu strechy, jej vyčistenie, penetráciu podkladov a zhotovenie hydroizolačného náteru s UV filtrom. Dotáciu vo výške 25-tisíc eur na tento účel dostala samospráva od ministerstva kultúry Ccna dump download.

Pri získaní eurofondov z rezortu poľnohospodárstva však nebola úspešná. Projekt za približne 1,5 mil. eur zahŕňal aj opravu mostovky, chodníkov, okien, stavebnej konštrukcie a elektroinštalácie i swear 다운로드. Po jeho dokončení mal na moste vzniknúť pitný pavilón aj informačné centrum.

„Predložená žiadosť o nenávratný finančný príspevok nebola úspešná,“ informoval Peter Hajnala z ministerstva pôdohospodárstva 패킷 트레이서 6.1 다운로드. Výzva bola podľa jeho slov zameraná na intervencie do významných nevyužitých alebo nevhodne využitých nehnuteľných kultúrnych pamiatok.

„Mesto Piešťany, ako žiadateľ v predloženej žiadosti o nenávratný finančný príspevok nepreukázal, že ide o nevyužitú, resp blender 3d. nevhodne využitú národnú kultúrnu pamiatku. Tým nesplnil jednu zo základných podmienok výzvy na predkladanie tohto druhu žiadostí a predmetná žiadosť nebola posunutá do výberového procesu,“ dodal Peter Hajnala Jojo's Bizarre Adventures comic.

Prednostka mestského úradu Denisa Bartošová na septembrovom zastupiteľstve poslancom povedala, že projekt „zatiaľ neprešiel, ale ešte má byť vyhlásené druhé kolo.“

Opravu spodnej časti zastrešenia, elektrických rozvodov a svetiel v hodnote približne 90-tisíc eur realizovala samospráva v minulom roku Jumping free download. Išlo o riešenie najakútnejších problémov.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA