Úvod Komunálne voľby 2010 MUDr. Zuzana Nedelková

MUDr. Zuzana Nedelková

REKLAMA
Mlyny

MUDr. Zuzana Nedelková, 46 rokov

SZČO, nezávislá kandidátka

volebný obvod č. 3, kandidátka číslo 15

Narodila som sa, vyrastala, študovala, športovala v Piešťanoch. Svoj pobyt v milovanom meste som prerušila iba počas 6-ročného vysokoškolského štúdia na LF UK v Bratislave. V r. 1988 som nastúpila pracovať do nemocnice v Piešťanoch, kde som pracovala 10 rokov. Potom som sa rozhodla pre dráhu klasickej „obvoďáčky“, v ktorej pôsobím dodnes.  Svoju ambulanciu mám v liečebnom dome Hron, kde som spolu s mojim personálom vytvorila nadštandardné zdravotnícke zariadenie.

V odbore všeobecné lekárstvo som bola ministrom zdravotníctva SR menovaná za krajskú odborníčku pre Trnavský samosprávny kraj. Verím, že tomu tak je vďaka môjmu zodpovednému prístupu k práci, inovatívnym nápadom, ktoré realizujem v praxi, ale i vďaka odborným a legislatívnym vedomostiam. Presne tak chcem pracovať v mestskom zastupiteľstve. Zodpovedne , svedomito, čestne, inovatívne, s využitím rokmi získaných skúseností.

To čo nám v Piešťanoch ešte chýba, to čo treba opraviť, zlepšiť, zmodernizovať, postaviť vieme všetci, ktorým nám na Piešťanoch záleží. Nie všetci však máme chuť, čas a energiu sa na tom spolupodieľať. Mne chuť nechýba a vďaka chápavému manželovi a vybudovanému krásnemu rodinnému zázemiu, ku ktorému patria aj moje milované deti, 24ročná dcéra , 17 ročný syn a moja maminka, mám i dostatočný časový priestor. Energiu si dobíjam na pravidelných prechádzkach mestom, prírodou a v mojej ďalšej láske – záhrade.

Nie som viazaná žiadnou straníckou poslušnosťou. Ako nezávislá kandidátka sa preto budem po štyroch rokoch zodpovedať sebe a hlavne Vám, vážení voliči, s ktorými chcem byť v neustálom kontakte. Preto budem ako prvá v tomto meste iniciovať pravidelné stretnutia s Vami, ktorí budete v obvode č. III. voliť č. 15. Teším sa na stretnutia s Vami.

REKLAMA