Úvod Komunálne voľby 2010 MUDr. Zuzana Nedelková

MUDr. Zuzana Nedelková

REKLAMA

MUDr. Zuzana Nedelková, 46 rokov

SZČO, nezávislá kandidátka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

volebný obvod č ebsi 동영상 다운로드. 3, kandidátka číslo 15

[singlepic id=7296 w=320 h=240 float=right]Narodila som sa, vyrastala, študovala, športovala v Piešťanoch 초청장 서식 다운로드. Svoj pobyt v milovanom meste som prerušila iba počas 6-ročného vysokoškolského štúdia na LF UK v Bratislave. V r. 1988 som nastúpila pracovať do nemocnice v Piešťanoch, kde som pracovala 10 rokov 종말의 세라프 자막 다운로드. Potom som sa rozhodla pre dráhu klasickej „obvoďáčky“, v ktorej pôsobím dodnes.  Svoju ambulanciu mám v liečebnom dome Hron, kde som spolu s mojim personálom vytvorila nadštandardné zdravotnícke zariadenie 가십걸 시즌1 다운로드.

V odbore všeobecné lekárstvo som bola ministrom zdravotníctva SR menovaná za krajskú odborníčku pre Trnavský samosprávny kraj 괌 지도 다운로드. Verím, že tomu tak je vďaka môjmu zodpovednému prístupu k práci, inovatívnym nápadom, ktoré realizujem v praxi, ale i vďaka odborným a legislatívnym vedomostiam 신나는 힙합 다운로드. Presne tak chcem pracovať v mestskom zastupiteľstve. Zodpovedne , svedomito, čestne, inovatívne, s využitím rokmi získaných skúseností.

To čo nám v Piešťanoch ešte chýba, to čo treba opraviť, zlepšiť, zmodernizovať, postaviť vieme všetci, ktorým nám na Piešťanoch záleží for you. Nie všetci však máme chuť, čas a energiu sa na tom spolupodieľať. Mne chuť nechýba a vďaka chápavému manželovi a vybudovanému krásnemu rodinnému zázemiu, ku ktorému patria aj moje milované deti, 24ročná dcéra , 17 ročný syn a moja maminka, mám i dostatočný časový priestor vst 다운로드. Energiu si dobíjam na pravidelných prechádzkach mestom, prírodou a v mojej ďalšej láske – záhrade.

Nie som viazaná žiadnou straníckou poslušnosťou 50가지 그림자. Ako nezávislá kandidátka sa preto budem po štyroch rokoch zodpovedať sebe a hlavne Vám, vážení voliči, s ktorými chcem byť v neustálom kontakte windows 10 소프트웨어 다운로드. Preto budem ako prvá v tomto meste iniciovať pravidelné stretnutia s Vami, ktorí budete v obvode č. III. voliť č. 15. Teším sa na stretnutia s Vami.

REKLAMA