Úvod Komunálne voľby 2010 MUDr. Alena Štefková

MUDr. Alena Štefková

REKLAMA

MUDr. Alena Štefková, 51 rokov

lekárka, Koalícia SDKÚ-DS, KDH a MOST-HÍD

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

volebný obvod č.2, kandidátka číslo 17

[singlepic id=7378 w=320 h=240 float=right]V Piešťanoch bývam viac ako 25 rokov Download an earlier version of Chrome. Som vydatá a mám tri deti. Toto mesto mám rada, poznám jeho klady aj nedostatky. Celý svoj pracovný život sa venujem zdravotníctvu a práci v sociálnej sfére 지포스 그래픽카드 다운로드. Viem, že tieto oblasti trpia sústavným nedostatkom financií. To sa prejavuje aj v možnostiach, ktoré máme na ich zlepšovanie. Chcem však aj povedať, že nie všetko sú peniaze logitech webcam. Mnoho vecí sa dá zlepšiť s minimálnymi nákladmi. Mnohým piešťancom takto dokázal pomôcť napr. Hospic Matky Božej, ktorý poskytovaním zdravotných pomôcok uľahčil mnohým rodinám ich ťažkú situáciu exid hot pink mp3.

Na veľké projekty sú ale financie potrebné. Tu vidím veľké možnosti v čerpaní fondov Európskej únie. Mohli by pomôcť pri realizácii tak potrebného zariadenia, ako je Dom pre seniorov, ktorý Piešťany potrebujú a v blízkej budúcnosti budú potrebovať ešte viac 런웨이브 다운로드.

Samozrejme, nie je mi ľahostajný ani osud piešťanskej nemocnice, kde som niekoľko rokov pracovala. Všetci predsa chceme, aby v našom meste bolo nemocničné zariadenie s dôstojnými podmienkami hlavne pre pacientov, ale aj pre personál hidden folks.

Piešťany by mali byť aj mestom, kde sa obyvatelia a návštevníci cítia príjemne. K tomu patria dobre fungujúce služby, dobré cesty, dostatok zelene Download Cubase Autotune. Kúpalisko a športoviská by mali byť samozrejmosťou. Aj keď naše mesto starne, zdravá mladá generácia je jeho budúcnosť.

Udržať mladé rodiny v meste predpokladá vytvárať podmienky pre vznik pracovných príležitostí 번개손 다운로드. Veď koľko Piešťancov musí dochádzať za prácou do iných miest!

Na záver mi dovoľte povedať niečo o osobnej zodpovednosti 심즈3 오리지널 다운로드. Aj keď kandidujem za koalíciu, o nejakej straníckej poslušnosti, ako sa snažia niektorí naznačovať, nič neviem. V prípade môjho zvolenia za poslankyňu mestského zastupiteľstva sa budem riadiť svojím najlepším vedomím a svedomím a zodpovedať sa budem občanom 킹오브 99 다운로드.

Vo volebnom obvode č.2 voľte kandidátku č. 17. Ďakujem.

REKLAMA