Connect with us

Samospráva

Mestskí poslanci zastupujú aj vaše záujmy, obráťte sa na nich

Published

on

Reklama
Reklama

Pred komunálnymi voľbami, v novembri minulého roka, sa viacerí kandidáti na poslancov piešťanského mestského zastupiteľstva dušovali, že nie je dôležité kto za aký obvod kandiduje, že všetci chcú robiť pre dobro Piešťan. Taktiež sa ozývali hlasy, že nie je dôležitá ani politická orientácia. Povolebná realita je však trošku iná.

[singlepic id=7680 w=320 h=240 float=left]Krátko po voľbách nezávislí poslanci vytvorili klub AZ. Dôvodom vraj bolo, aby boli rovnocennými partnermi poslancom v kluboch politických strán, pretože inak by ich vraj nikto nebral vážne. Iste za združením do klubu sú aj praktické otázky presadenia spoločných cieľov, ale s nedôležitosťou politickej orientácie to nebude až také jednoduché ako sa poniektorí tvária.

Poslanci sú zástupcami občanov, prevažná väčšina z nich pre voľbami deklarovala, čo budú ich priority. Je teraz na nás občanoch, aby sme sledovali a dožadovali sa splnenia toho čo „sľubovali“.  Na tejto linke www.piestany.sk nájdete kontakty za zvolenú dvadsaťpäťku našich zástupcov.

Reklama

Populárne články